Neler Yeni

Yardım CSGO ANİ DROP FPS DÜŞMESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Lijov Boom
Bilgisayarı yeni açtığımda oyuna giriş yapıyorum ve ilk 5 dakka ya kadar hiç bir sıkıntı olmadan 120 fpslerde oynuyorum daha sonra aniden FPS in yanında VAR MS değerleri aniden yükseliyor ve FPS imin aniden 20 30 lara düşmesine sebeb oluyor sonra tekrar 120 lere çıkıyor 5 saniye sonra tekrar düşüyor bu böyle devam ediyor internet ile ilgili değil bu problem csgo da ne kadar ayar yaptıysam olmadı her şey en düşükte olmasına rağmen yine aynı sorunu yaşıyorum sizce bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi bu değerleri +graph ya da net_graph 1 yazarak ulaşıyorum

Emre Baş

80+ Gold
Sistem nedir ve ısıları kontrol edin

Rediph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Raşit Eren ONAT
FPS drop sadece CSGO'da mı oluyor yoksa diğer oynadığın oyunlarda da böyle bir sorun var mı hiç denedin mi?

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
İşlemci fanını kontrol etmeni öneririm. Termal macununu ne zaman değiştirdin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Lijov Boom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci fanını kontrol etmeni öneririm. Termal macununu ne zaman değiştirdin?
Macunu 2 ay önce değiştirdim fanını falan temizledim ama o zamanlardada bu sorun oluşuyordu sizce işlemci ısısından mı kaynaklanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu sıfırdan silip yeniden kurmayı denedin mi?
Evet oyunu sildim sıfırdan kurdum hatta cfg ayarlarını falan hepsini sildim oyunun ilk başta ki hali yeni satın almış gibi oldu ama yine de aynı şey oluyor

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Macunu 2 ay önce değiştirdim fanını falan temizledim ama o zamanlardada bu sorun oluşuyordu sizce işlemci ısısından mı kaynaklanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet oyunu sildim sıfırdan kurdum hatta cfg ayarlarını falan hepsini sildim oyunun ilk başta ki hali yeni satın almış gibi oldu ama yine de aynı şey oluyor
büyük bir ihtimal ile işlemci sıcaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Lijov Boom
büyük bir ihtimal ile işlemci sıcaklığı
Tamamdır teşekkür ederim çünkü pc yi açıldığı anda oyuna giriş yapıyorum sıkıntı olmuyor 5 dakka civarı daha sonra işlemcinin sıcaklığı hissediliyor metalde sanırım işlemci sıcaklığı olabilir teşekkür ederim yeni sistem toplayacağım ama doları bekliyorum bunu çözmeye çalışıyordum

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Tamamdır teşekkür ederim çünkü pc yi açıldığı anda oyuna giriş yapıyorum sıkıntı olmuyor 5 dakka civarı daha sonra işlemcinin sıcaklığı hissediliyor metalde sanırım işlemci sıcaklığı olabilir teşekkür ederim yeni sistem toplayacağım ama doları bekliyorum bunu çözmeye çalışıyordum
iyi kardeşim

AporS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Alperen Dursun
işlemcişden kaynaklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1