Neler Yeni

csgo çok düşük FPS sorunu

ozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ozan Kapsal
Arkadaşlar HP marka laptopa sahibim özelikleri 8gb ram amd A8 7410 bir işlemciye Radeon m430 ekran kartına sahibim sizce ortalama ne kadar FPS almam lzm çünkü 15 20 FPS aliyorum ayarları ortaya alsamda aynı en düşüğe de alsam aynı Max 2-3 FPS oynuyor ne yaptıysam çözemedim csgo harici bazı oyunlarda da bu sorunu yaşıyorum lütfen yardımcı olun

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
En düşük ayarlarda 15-20 fps den daha iyi bir sonuç alman gerekiyor sanki. Driver larının hepsini kontrol ettin mi acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuncay
Kardeşim aynı özelliklerdeki laptopa sahibim. Gecelerce laptopun başında sabahlamama rağmen o bilgisayarın cs go da maximum verebileceği fps 60-70 dir. Tavsiyem driverlarını düzgünce tekrardan kurman ve youtubeda bulunan ayarları uygulaman. Onun haricinde yapabileceğin bir şey yok.

ozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ozan Kapsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim aynı özelliklerdeki laptopa sahibim. Gecelerce laptopun başında sabahlamama rağmen o bilgisayarın cs go da maximum verebileceği fps 60-70 dir. Tavsiyem driverlarını düzgünce tekrardan kurman ve youtubeda bulunan ayarları uygulaman. Onun haricinde yapabileceğin bir şey yok.
Her şeyi yaptım bir sıkıntı var ama çözemiyorum 40fps alsam bile yeter yatdumci olduğun için teşekkür ederim

Hexter^^

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selçuk
16:9 yerine 4:3 denemelisin. Ayrıca CS GO shift-tab ayarını kapatmayı dene. Son olarak CS GO arayüzünde animasyonu kapat derim, illaki artacaktır. Bende 30 fps filan oynadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,662
Üyeler
138,390
Son üye
AceXV
Top Bottom