Neler Yeni

Csgo ve Valorant gibi oyunlar için toplama PC.

enesugur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes
Hocam sistem atıyorum özelliştirmesiyle beraber
Anakart biostar seçin 150tl fark
işlemci 2600
ssd patriot burst
ram 16
klavye, mouse kaliteli ve ucuza geliyor diyorlar bak istersen
Hocam bu sistemi gördüm ve beğendim. Ama dediğiniz özelleştirmeleri yapınca 6200 gibi bir bütçe çıkıyor ortaya. Aynı şekilde csgo ve Valo tarzı oyunlar için ilk yazdığım sistemle yakın bir FPS değeri almakla beraber bütçe noktasında yazdığım sistem daha cazip geldi. Aynı şekilde ilerleyen dönemlerde ekran kartını değiştirmeyi de düşünüyorum. Bir arkadaş da 3600 prolarda hız aşırtma yapılmadığını söyledi, kafam daha da karıştı.

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Harun Kayatekin
Hocam bu sistemi gördüm ve beğendim. Ama dediğiniz özelleştirmeleri yapınca 6200 gibi bir bütçe çıkıyor ortaya. Aynı şekilde csgo ve Valo tarzı oyunlar için ilk yazdığım sistemle yakın bir FPS değeri almakla beraber bütçe noktasında yazdığım sistem daha cazip geldi. Aynı şekilde ilerleyen dönemlerde ekran kartını değiştirmeyi de düşünüyorum. Bir arkadaş da 3600 prolarda hız aşırtma yapılmadığını söyledi, kafam daha da karıştı.
İlerleyen dönem hangi dönem bilemezsin sistem çok uyguna geliyor yani ileride alacağın 2060 alacaksan bile 2600 rahatlıkla darboğaz olmadan kaldıracaktır rx 550 seni üzer.

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Harun Kayatekin
Ve ayrıca VALORANT dengesiz bir oyun hiç belli olmaz rx 550 de bile sıkıntı yaşayabilirsin.

enesugur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes
Ve ayrıca VALORANT dengesiz bir oyun hiç belli olmaz rx 550 de bile sıkıntı yaşayabilirsin.
Çok haklısınız hocam ama dediğim gibi bütçemi aşmamak için çabalıyorum. İlerisini de kestirmek dediğiniz gibi zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok haklısınız hocam ama dediğim gibi bütçemi aşmamak için çabalıyorum. İlerisini de kestirmek dediğiniz gibi zor.
Sistemi buradan özelleştirdim.

Top Bottom