Neler Yeni

CSGO yeni gelen güncelleme derecesiz modu ve para vermeyen prime olamayacak!

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
CSGO'ya uzun zamandır beklediğimiz güncelleme geldi!

Yeni güncelleme ile birlikte xp kasarak prime olma dönemi sona erdi. Prime hesap için 123 TL vererek zorunlu satın alma getirildi.

Oyuna yeni derecesiz mod eklendi, dilediğiniz haritada 5v5 derecesiz maç atılabilecek.

Son ve en önemli güncelleme ise bu güncellemeden sonra prime olmayan hesaplar rekabetçi giremeyecek, yeni getirilen derecesiz kısmında oynayabilecek.

Benim açımdan çok çok iyi bir güncelleme oldu, uzun zamandır bekliyordum. Hilelerden bıkmıştık. Artık para verip almak zorundalar bu bir nebze engelleyecektir.

Derecesiz kısmı ise rekabetçi girmeden ısınmak için baya iyi oldu.

Erda Yıldırım

80+ Gold

Yeni güncelleme ile birlikte xp kasarak prime olma dönemi sona erdi. Prime hesap için 123 TL vererek zorunlu satın alma getirildi.

Oyuna yeni derecesiz mod eklendi, dilediğiniz haritada 5v5 derecesiz maç atılabilecek.

Son ve en önemli güncelleme ise bu güncellemeden sonra prime olmayan hesaplar rekabetçi giremeyecek, yeni getirilen derecesiz kısmında oynayabilecek.

Benim açımdan çok çok iyi bir güncelleme oldu, uzun zamandır bekliyordum. Hilelerden bıkmıştık. Artık para verip almak zorundalar bu bir nebze engelleyecektir.

Prime olmayanlar sadece derecesizmi oynayacak

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

Rulep

80+ Gold
ne zamandır beklediğim bir şeydi xp kasarak prime olmayı kaldırmalarına sevindim hileyede çözüm gelir inşallah valo iyi ki tutmuş yoksa valvenin kılını kıpırtacağı yok

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

gerçekten güzel bir güncelleme olmuş. anakartım garantiden gelince geri dönmeyi düşünebilirim. hileyi azaltmaya yönelik hareketler.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bu konunun açılmasını bekliyordum bende :)
Bu güncellemeyle birlikte hile sayısı önemli ölçüde azalacak gibi.
Ama hileciler bi yana yirminci seviyede kalanlara yazık oldu xd

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Sonunda hilelerden kurtulduk iyiki zamanında 24 TL vermişim : )
Ekran Alıntısı.PNG

sen bir de bana bak :D

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bu konunun açılmasını bekliyordum bende :)
Bu güncellemeyle birlikte hile sayısı önemli ölçüde azalacak gibi.
Ama hileciler bi yana yirminci seviyede kalanlara yazık oldu xd
Evet 20. seviyede kalmak bayağı kötü bir durum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,748
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom