Neler Yeni

Csgo'da kendimi nasıl geliştiririm ?

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Arkadaşlarımın arasında tek kötü oynayan benim. Bu yüzden hepsi bana sinirleniyor ve dışlıyor. Kendimi nasıl geliştiririm ?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
Gunde 500kill en az misss aim

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Oynadıkça oluyor. Video izleyip taktik ve vuruşları basit eğlencede dene smoke, flash vs. Kullanmayı öğren.
Aim lab da maçlara girmeden antrenman yap. Kafadan tekte vurmaya çalış tarama.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Arkadaşlarından kurtul, bir oyunu çok iyi oynamak için oynamazsın arkadaşlarınla zevk almak için oynarsın. Arkadaşlarım var oyun oynarken zevk alıyoruz bazen valorantta 30 adam vuruyoruz bazen 0/15 gidiyoruz ama sürekli eğlenip, gülüyoruz. Tavsiyem yeni arkadaşlar bul oyunda kötü oynadın diye dışlıyorlarsa onlar arkadaş değildir.

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Daha çok oynamak, dm girmek, aim maplerinde aim kasmak en bilinen ve etkililer yapmıyorsan yaparsan etki eder. Ben yapmıyorum ama arkadaşlarım arasında en iyiyim çünkü 1 tane oynayan arkadaşım var xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökdeniz Emir
Aim-Botz ve FFA DM sunucularında oynayarak peek yerleri hakkında daha çok bilgi edinirsin ve birazda smoke,
popflash bilgin olması sonucu çok rahat faceit 7 levela çıkarsın.

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Arkadaşlarından kurtul, bir oyunu çok iyi oynamak için oynamazsın arkadaşlarınla zevk almak için oynarsın. Arkadaşlarım var oyun oynarken zevk alıyoruz bazen valorantta 30 adam vuruyoruz bazen 0/15 gidiyoruz ama sürekli eğlenip, gülüyoruz. Tavsiyem yeni arkadaşlar bul oyunda kötü oynadın diye dışlıyorlarsa onlar arkadaş değildir.
Adam haklı

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Katılıyorum.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Aim BotZ haritasını indirip aim çalış. Tabii sadece aim ile bitmiyor iş. Mapleri, maplerdeki smoke ve flash'ın nereye nasıl ne şekilde atılacağını, oyun bilgisi, harita bilgisi gibi gibi. İnternetten araştırabilirsin, sonuçta biz de annemizin karnından FACEIT 10 Lvl çıkmadık. ;)

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Aim BotZ haritasını indirip aim çalış. Tabii sadece aim ile bitmiyor iş. Mapleri, maplerdeki smoke ve flash'ın nereye nasıl ne şekilde atılacağını, oyun bilgisi, harita bilgisi gibi gibi. İnternetten araştırabilirsin sonuçta biz de annemizin karnından FACEIT 10 Lvl çıkmadık. ;)
CS:GO yu bıraktımda meraktan soruyorum faceit 10lvl olmak için ne kadar emek verdin?

Top Bottom