Neler Yeni

Cüzdan bakiyem ile Steam Cüzdan kodu alamıyorum. Yardım!

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşlar kardeşimin hesabında 30 TL para var. Kendi hesabıma aktarmak için steam cüzdan kodu alıp kendime hediye gönderecem, ama ödeme seçeneği olarak cüzdan bakiyesini seçemiyorum. Diğer hesapta sıkıntısz cüzdan bakiyesinden alıyor ama bunda almıyor. Nasıl hallederim bunu?

Ekler

• dfdfdfdf.PNG
    dfdfdfdf.PNG
    67.1 KB · Hit: 175

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Arkadaşlar kardeşimin hesabında 30 TL para var. Kendi hesabıma aktarmak için steam cüzdan kodu alıp kendime hediye gönderecem, ama ödeme seçeneği olarak cüzdan bakiyesini seçemiyorum. Diğer hesapta sıkıntısz cüzdan bakiyesinden alıyor ama bunda almıyor. Nasıl hallederim bunu?
Tam emin olamamakla birlikte steam cüzdan kodu veya steam hediye karti alirken sadece kartinizi kullanabiliyosunuz

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam emin olamamakla birlikte steam cüzdan kodu veya steam hediye karti alirken sadece kartinizi kullanabiliyosunuz
yok hayır diğer hesabıma giriyorum. Orda cüzdan bakiyesi seçeneği var bunda yok. Anlamadım

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
yok hayır diğer hesabıma giriyorum. Orda cüzdan bakiyesi seçeneği var bunda yok. Anlamadım
Hocam steamdeki cüzdan bakiyenle steam cüzdan kodu alamassin diye biliyorum yanlişin olmasin birdaha bak 2. Hesaba istersen

Coochie Man

80+ Bronze
Oyun hediye etmeyi deneyebilirsin

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Steam'da ki bakiye ile nasıl Steam Cüzdan kodu almayı planlıyorsun?

Top Bottom