Neler Yeni

Yardım Cumartesi Kule Tipi Soğutucu takıcam

Garipbirfizikci

80+ Bronze
5600X işlemcim stok fanla aşırı ısınmadan dolayı fan arıyordum @Amanita aşağıdakini önerdi
Cumartesi elimde olacak,
Dikkat etmem püf noktaları nelerdir?
Memlekette yeğenimin bir yaprağı kırık fanı var 120lik onu da diğer tarafına koyabilir miyim? 4 pinli

Ysuflix

80+ Gold
çok bi püf nokta yok aslında macunu işlemci yüzeyine eşit dağıt yeterli. yanında ekstra tel geliyosa ekstra fan takabilirsin ama bi yaprağı kırık fanın artıdan fazla eksisi olur yalpa yapar titreşim yapar gerek yok takmana.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuna
5600X işlemcim stok fanla aşırı ısınmadan dolayı fan arıyordum @Amanita aşağıdakini önerdi
Cumartesi elimde olacak,
Memlekette yeğenimin bir yaprağı kırık fanı var 120lik onu da diğer tarafına koyabilir miyim? 4 pinli
püf nokta falan yok kolayca takarsın bende 2 gün önce kullanmaya basladım net 30 derece fark etti

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Cumartesi elimde olacak,
Hayır diğer tarafına fan takma. Macunu X şeklinde sür yeter. Youtubedan montaj videolarını izle gelince de kitapçığı oku.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok bi püf nokta yok aslında macunu işlemci yüzeyine eşit dağıt yeterli. yanında ekstra tel geliyosa ekstra fan takabilirsin ama bi yaprağı kırık fanın artıdan fazla eksisi olur yalpa yapar titreşim yapar gerek yok takmana.
Hayır diğer tarafına fan takma. Macunu X şeklinde sür yeter. Youtubedan montaj videolarını izle gelince de kitapçığı oku.
püf nokta falan yok kolayca takarsın bende 2 gün önce kullanmaya basladım net 30 derece fark etti
peki şunu sorayım,
Yeşil: Fanlar,
Mavi Oklar: Fan akış yönü,
Bordo: işlemci ve fan

1697140644489.png

Fanın olduğu kısım sağa mı sola mı bakmalı?

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuna

Ysuflix

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler