Neler Yeni

Curved vs Düz monitör / Monitör Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
Monitör alacağım ve aklımda 2 monitör 'Asus VG249QM 24'' 144hz Ips düz ekran' ve 'Aoc C27G2ZU 27'' 0.5ms 240hz va curved'. Fiyat olarak da Asus 1600tl, Aoc 2400tl. Konuya gelirsek, Asus alacaktım fakat segment yükseltip Aoc almaya karar verdim. Normal kullanımın yanında çoğunlukla Rainbow six, PUBG, Bf5, valorant gibi oyunlar oynuyorum.

Sorun şu ki çoğu yerde rekabetçi oyunlar için curved almayın demişler. Aoc istiyorum fakat o kadar para verip curved olduğu için sorun yaşamak istemiyorum. Segment ve fiyat olarak çok fark var ama almışken iyi bir şey almak istedim(Aoc). Hem curved ve düz ekran farkını, hem de iki monitör hakkındaki -Fiyatı da göz önünde bulundurarak- yorumlarınızı bekliyorum. (Sistemim Rtx3060ti)

Son düzenleme:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Monitör alacağım ve aklımda 2 monitör 'Asus VG249QM 24'' 144hz Ips düz ekran' ve 'Aoc C27G2ZU 27'' 0.5ms 240hz va curved'. Fiyat olarak da Asus 1600tl, Aoc 2400tl. Konuya gelirsek, Asus alacaktım fakat segment yükseltip Aoc almaya karar verdim. Normal kullanımın yanında çoğunlukla Rainbow six, PUBG, Bf5, valorant gibi oyunlar oynuyorum.

Sorun şu ki çoğu yerde rekabetçi oyunlar için curved almayın demişler. Aoc istiyorum fakat o kadar para verip curved olduğu için sorun yaşamak istemiyorum. Segment ve fiyat olarak çok fark var ama almışken iyi bir şey almak istedim(Aoc). Hem curved ve düz ekran farkını, hem de iki monitör hakkındaki -Fiyatı da göz önünde bulundurarak- yorumlarınızı bekliyorum.
240HZ olanı alın.
Hatta o fiyata 2K'da alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berker Mısırlıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler. Başka tavsiyede bulunan yok sanırım.

Top Bottom