Neler Yeni

Cyberpunk 2077 görsel şölen (!)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Mehmet Aslan
Tamam yakından grafikler efektler güzel de baba bu ne ya :kekw: Ben bu oyuna 500 lira verirken böyle bir şey beklemiyordum :kekw:
Şehir içi okey de sanki biraz abartılmış bir oyun gibi geldi , hikayesini de pek beğenmedim. Grafik hastası biri olarak büyük bir şevkle almıştım oyunu. Güncelleme desteği bitse de ufak tefek buglar hala mevcut. Grafik kalitesi 2k ultra da Ray Tracing yüksek ayarda , dlss performans modunda.

1722377191384.png

1722377160763.png

Görüntüyü aldığım yer bu kayalıkların ortası fotoğraflardaki yola çokta uzak değil. Termal görüşlü nişancı tüfeğiyle çektim:

1722377351103.png

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
görev yerine gidiyorum görev yok görevi teslim etmeye gidiyorum npc yok öyle bir oyun
ciddi bir bug olmadan ana hikayeyi bitirdim şuan bütün haritadaki yan görevleri tamamlıyorum , sonra da Phantom Liberty e geçicem. O kadar para verdik dibini sıyıralım :kekw:

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Hakan Keser
Tamam yakından grafikler efektler güzel de baba bu ne ya :kekw: Ben bu oyuna 500 lira verirken böyle bir şey beklemiyordum :kekw:
Şehir içi okey de sanki biraz abartılmış bir oyun gibi geldi , hikayesini de pek beğenmedim. Grafik hastası biri olarak büyük bir şevkle almıştım oyunu. Güncelleme desteği bitse de ufak tefek buglar hala mevcut. Grafik kalitesi 2k ultra da Ray Tracing yüksek ayarda , dlss performans modunda.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Görüntüyü aldığım yer bu kayalıkların ortası fotoğraflardaki yola çokta uzak değil. Termal görüşlü nişancı tüfeğiyle çektim:

Alıntıyı görüntüle
Hocam bu bug değil. Bilerek bu şekilde yapıldı. Araçlar bulunduğun yerden çok uzakta. Performansı düşürmemesi için oyun yapımcıları uzaktaki nesneleri bu şekilde yapıyor.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Mehmet Aslan
Hocam bu bug değil. Bilerek bu şekilde yapıldı. Araçlar bulunduğun yerden çok uzakta. Performansı düşürmemesi için oyun yapımcıları uzaktaki nesneleri bu şekilde yapıyor.
tatmin edici bir sebep değil , boşuna mı aldık 4070 i :kekw:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,310
İsim
Mehmet Aslan

sahuraka

80+ Bronze
Dahası