Neler Yeni

Cyberpunk incelemesi

DPCH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Keanu reeves
Merhaba arkadaşlar sonunda cybepunk 2077'yi bitirdim; almak, oynamak isteyenler olursa diye yorumlarımı paylaşmak istiyorum.Öncelikle oyunun düşman kesimine pek kulak asmamanızı tavsiye ederim,evet belki oyun ilk çıktığı zaman teknik anlamda baya sorumluydu,yapay zekası berbatti ama şuana kadar gelen güncellemelerle bence olayı bitirdiler.Hatta şuan witcher 3 New gen dahi daha kötü çalışıyor benim PC de, hikayesi konusunda da herkesi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum oyunun,zaten ana görevi ortalama bir oynayışla dahi Max 20 saate bitiyorsunuz(ben 17 saatte bitirdim) yan görevler fazla ama bunlar da pek hikayesi olan görevler değiller; çoğunlugu git şuraya şunu öldür bunu al tarzı şeyler ama en azından oynun oynayışını sevdiyseniz, ki ben bayıldım, hepsi çok güzel geçiyor.
Sonuç olarak:
1-optimizasyon ve bug sorunları büyük çoğunlukla çözülmüş durumda sırf bu yüzden oyundan çekinmeyin bence
2-oyunun çok akıcı bi hikayesi var,eğer oyunlara belli bir zaman ayırıyorsaniz 3-5 güne bitirebileceginiz bi oyun
3-triple a bi oyun sonuçta,oyunda çok güzel detaylar ve işçilik var sizi bilemem ama bana kalırsa bi işe bu kadar emek verildiğinde sonunda ortaya bi şeyler çıkıyor beğenirsin beğenmezsin ama oyun bana kalırsa GTA dan sonra en iyi gerçekçi açık dünyası olan oyundur.
Eksileri ise:
-optimizasyon şuan %95 çözülmüş olmasına rağmen eğer dikkatli biriyseniz oyundaki hataları fark edip kafayı bozabilirsiniz ama bana kalırsa bu tür şeyler böyle büyük bi oyunda doğal olabilecek şeyler neticede arkasında öyle köklü, şaşalı bı firma yok neticede bence bu şans vermenize değer bu oyun cyberpunk
Not: Allah aşkına şu witcher ı düzeltin oyun kafayı yedirtiyor artık anlık FPS dropları, çökmeler vs vs... Umarım yakın zamanda güncelleme gelir🙏

vakit ayırıp okuduysaniz teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada oyunla ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirm

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

DPCH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Keanu reeves
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk aynı anda witcher 3 te oynadığım için doğal olarak kafadan onunla karşılaştırıyorum yan görevlerini, sonuçta yapımcı firma da aynı, 2018 de yayınladıkları trailer da ki görev detaylarının yarısı dahi yok yani bilemedim benim görüşüm bu

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Eren Akgül
Oyunu en az 2 kere severek bitirmiş biri olarak söyülüyorum bunu. Oyunun sadece hikayesi akıcı ve güzel geriye kalan her şeyi kötü buglu ve sıkıntılı
Vuruş hissi iyi değil rakiplerinizin nerde olduğunu anlayamıyorsunuz ve aksiyon sıkıcı araba sürme hissi orta fakat geriye kalan çoğu şey kötü
Oyun bitmemiş bir oyun

Letrion

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
3
Yeni başladım güzel gidiyor

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar sonunda cybepunk 2077'yi bitirdim; almak, oynamak isteyenler olursa diye yorumlarımı paylaşmak istiyorum.Öncelikle oyunun düşman kesimine pek kulak asmamanızı tavsiye ederim,evet belki oyun ilk çıktığı zaman teknik anlamda baya sorumluydu,yapay zekası berbatti ama şuana kadar gelen güncellemelerle bence olayı bitirdiler.Hatta şuan witcher 3 New gen dahi daha kötü çalışıyor benim PC de, hikayesi konusunda da herkesi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum oyunun,zaten ana görevi ortalama bir oynayışla dahi Max 20 saate bitiyorsunuz(ben 17 saatte bitirdim) yan görevler fazla ama bunlar da pek hikayesi olan görevler değiller; çoğunlugu git şuraya şunu öldür bunu al tarzı şeyler ama en azından oynun oynayışını sevdiyseniz, ki ben bayıldım, hepsi çok güzel geçiyor.
Sonuç olarak:
1-optimizasyon ve bug sorunları büyük çoğunlukla çözülmüş durumda sırf bu yüzden oyundan çekinmeyin bence
2-oyunun çok akıcı bi hikayesi var,eğer oyunlara belli bir zaman ayırıyorsaniz 3-5 güne bitirebileceginiz bi oyun
3-triple a bi oyun sonuçta,oyunda çok güzel detaylar ve işçilik var sizi bilemem ama bana kalırsa bi işe bu kadar emek verildiğinde sonunda ortaya bi şeyler çıkıyor beğenirsin beğenmezsin ama oyun bana kalırsa GTA dan sonra en iyi gerçekçi açık dünyası olan oyundur.
Eksileri ise:
-optimizasyon şuan %95 çözülmüş olmasına rağmen eğer dikkatli biriyseniz oyundaki hataları fark edip kafayı bozabilirsiniz ama bana kalırsa bu tür şeyler böyle büyük bi oyunda doğal olabilecek şeyler neticede arkasında öyle köklü, şaşalı bı firma yok neticede bence bu şans vermenize değer bu oyun cyberpunk
Not: Allah aşkına şu witcher ı düzeltin oyun kafayı yedirtiyor artık anlık FPS dropları, çökmeler vs vs... Umarım yakın zamanda güncelleme gelir🙏

Şu anda oynuyorum 35 saati geride bıraktım 0 sıkma baya sarıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: DPCH

Liaraa

80+
En İyi Cevap
1
Knk aynı anda witcher 3 te oynadığım için doğal olarak kafadan onunla karşılaştırıyorum yan görevlerini, sonuçta yapımcı firma da aynı, 2018 de yayınladıkları trailer da ki görev detaylarının yarısı dahi yok yani bilemedim benim görüşüm bu
Yan görevlerin Witcher 3'ten aşağı kalır yanı yok. Belli ki yan görevleri oynamadan oyunu bitirmişsin, 17 saatte oyunu bitirmen bunu doğruluyor.
(ben 17 saatte bitirdim)

DPCH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Keanu reeves
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ordaki cümleyi baştan sona okursan ana görevden sadece bahsettiğimi anlarsın(17 saat için)
şuan yan görevlerden ilerliyorum ve 40 saat geride kaldı.

Kesinlikle son cümlene katılıyorum oyunu resmen tamamlanmamış bi şeklide piyasaya çıkardılar ki bence sebibi de PS4 ve Xbox 360 a da oyunu çıkarmak istemeleri,nedeni de daha fazla satış vs.. aç gözlülük ettiler,oyunun potansiyeline yazık oldu..

YazılımKafa

80+ Silver
Sonuç olarak:
Eksileri ise:

Bende bitirmiş biri olarak şunları söylemek isterim. Öncelikle yan görevleri bence güzel. Valhalla gibi oyunlardan çok daha iyi, sürekli aynı şeyleri yaptırmıyor. Gayet eğlenceli yan görevleri var. Onun dışında aksiyonu bence keyifli değil, hikayesi güzel denebilir. Ben 1 kez bitirdim ve tekrar başlama isteği uyandırmadı. Çünkü evreni beni heyecanlandırmıyor. Gta ile kıyaslamışsın ama bence gta ya yaklaşamaz bile. Gta da açık dünya da gezmek bana göre keyifli ama bunda pek eğlenemedim. Araba sürmesi de pek iyi değildi. Özetle bana göre hikayesi için oynanabilir ama onun dışında açık dünya ile oyun süresi 100 saat vs yapılmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: DPCH

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Enes
başladım ama nedense bitiremedim 2 aydır oynamıyorum

Top Bottom