Neler Yeni

Çözüldü✓ D Diski birden kayboldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çağtay Denizhan
Dizi izliyordum, sonrasında steam'i açtım, tüm oyunlar silinmiş olarak görünüyordu, Bu Bilgisayar'ı kontrol ettiğimde D Diskinin kaybolduğunu fark ettim.
Disk Yöneticisi:
1697226469208.png

Sağ tık yapıp diski başlat dediğimde ise bu hatayı veriyor:
1697226506781.png

Yardımcı olabilir misiniz?

ßeta

80+ Bronze
931GB Ayrılmamış yazan kısım eğer aradığın "D" diskin ise: Önce yapabiliyorsan sistem geri yükleme yap sistem geri yükleme geri getirirmi emin değilim ama ben olsam denerdim. Ek olarak
Bir diski ayrılmamış alan yapmak için o diski silmek gerekir (biçimlendirmek + dizinini sıfırlamak) bu durumda üstüne sağ tıklayıp yeni birim oluştur'du sanırım onu yapman gerek fakat bu verileri geri gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çağtay Denizhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
931GB Ayrılmamış yazan kısım eğer aradığın "D" diskin ise: Önce yapabiliyorsan sistem geri yükleme yap sistem geri yükleme geri getirirmi emin değilim ama ben olsam denerdim. Ek olarak
Bir diski ayrılmamış alan yapmak için o diski silmek gerekir (biçimlendirmek + dizinini sıfırlamak) bu durumda üstüne sağ tıklayıp yeni birim oluştur'du sanırım onu yapman gerek fakat bu verileri geri gelmez.
Geri yükleme yapmam mümkün değil.
Diğer bahsettiğin durum ise şöyle, sağ tık yatığımda oradaki çoğu buton inaktif.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
ahmet ali özmert
Dizi izliyordum, sonrasında steam'i açtım, tüm oyunlar silinmiş olarak görünüyordu, Bu Bilgisayar'ı kontrol ettiğimde D Diskinin kaybolduğunu fark ettim.
Disk Yöneticisi:
Alıntıyı görüntüle

Sağ tık yapıp diski başlat dediğimde ise bu hatayı veriyor:
Alıntıyı görüntüle

Yardımcı olabilir misiniz?
sata kablon gg olmuş arada oluyo öyle elinde varsa yenisi ile değiştir yoksa eğer uçlarını değiştirip takmayı dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çağtay Denizhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,489
Üyeler