Neler Yeni

D&Rdan 159₺ye Rampage SN-R5 aldım!

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
Bugün Samsun Bulvar AVMde dolaşırken D&Rın başka bri konuma taşındığını gördüm ve gittim baktığımda kulaklığın kutusu bantlanmıştı ezilmiş falan fakat kulaklıkta sorun yoktu bu model hakkında oek bilgim olmadığımda dedin herhalde kötü bir modeldir ben bunu alayım idareten kullanırım dedim çünkü bluetooth kulaklıkları uzun süre kullandığımda aşırı derece baş ağrısı yapıyordu sorunsuz bir şekilde aldım ve test ettim ses kalitesi şaşırtıcı düzeyde bu fiyat için çok üstündü JBL T510 ile aynı ses kalitesine yakındı bende internetten baktım ve fiyatının 500 ile 800 arası değiitiğini gördün neden bu kadar ucuz diye bakarken fiyat etiketinde fiyat tarihini bundan tam 3 yıl önce yani 25.06.2020 tarihinde çıktığını gördüm birazdaha kulaklığı incelediğimde pedinde küçük ve önemsiz olan bir soyulma ve kulak kısımın dış kısmında hafif dürtünmelerden dolayı boyaları çok az sökülmüştü kutu içeriği tamdı dönüştürü falan çıktı ve herşeyi eksiksiz çalışıyor dip ses vesaire de yok bence bu fiyata bu dmnemde aşırı harika bir şey demem o ki eğer yakınlarınızda yeni taşınan bir yer varsa bir bakın derim belki depodaki outlet ürünü dalgınlıkla direkt o fiyata koymuşlardır ben de bu durumun böyle olduğunu düşünüyorum

Top Bottom