Neler Yeni

D-Smart internet hızı normalden çok yavaş

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
89 TL Gibi bir fiyata 16 MBPS paket yükseltmesi yaptırdılar daha öncede kullanmıştık biz bırakıcaktık fakat annemi tek yakalayıp yeni taahaüt yapmışlar.
16 MBPS Kotasız internet paketi güyya fakat ben bilgisayardan ethernet kablosu ile test yaptığımda 1.3 Download, 0.5 Upload gibi berbat değerler alıyorum neden kaynaklı olabilir ya da ne yapmam gerek, müşteri hizmetlerini arıyoruz açmıyorlar yarım saat o gıcık müziği dinliyoruz resmen. Ne yapmam gerek söylermisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Bünyamin TEKBEY
Değerler çok kötü modeme gelen kabloda sorun vardır veya modem bozulmus olabilir 1.3 nedir gelen kabloyu kontrol edermisiniz bı ezilme falan varmi

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 Gün önce teknik desteği çağırdık internetimiz yoktu gelmiyordu, geldi kablodaki hasarlı yerleri düzeltti, binanın kapının önünde olan bir kabloyu düzeltip gitti sorun altyapıdaymış internet olmaması sorunu , dünde Türktelekom geldi altyapı sorununu çözdü internetimiz var başkası bizim kablomuzu kendi evine bağlamış ondan yokmuş düzeltti gitti internet var şuan fakat aşırı kötü yani CS:GO bile oynayamıyorum işte kabloda bi sorun olduğunu düşünmüyorum geldi teknik destek düzeltti yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerler çok kötü modeme gelen kabloda sorun vardır veya modem bozulmus olabilir 1.3 nedir gelen kabloyu kontrol edermisiniz bı ezilme falan varmi
Hayır arayıp sorsak açmıyorlar pazar diyemi yoksa çokmu meşgul anlamadım gitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Bünyamin TEKBEY
4 Gün önce teknik desteği çağırdık internetimiz yoktu gelmiyordu, geldi kablodaki hasarlı yerleri düzeltti, binanın kapının önünde olan bir kabloyu düzeltip gitti sorun altyapıdaymış internet olmaması sorunu , dünde Türktelekom geldi altyapı sorununu çözdü internetimiz var başkası bizim kablomuzu kendi evine bağlamış ondan yokmuş düzeltti gitti internet var şuan fakat aşırı kötü yani CS:GO bile oynayamıyorum işte kabloda bi sorun olduğunu düşünmüyorum geldi teknik destek düzeltti yani.

Hayır arayıp sorsak açmıyorlar pazar diyemi yoksa çokmu meşgul anlamadım gitti.hoxa

Hocam bizimki de aynisiydi kablo ezilmisti geldi elektirik bandı sardı 10 dkda bir int kesiliyordu veya int gelmiyordu düzgün yapmamışlar di biz kendimiz yaptik kabloyu en yere bağlamıştı maalesef işini düzgün yapmıyorlar son hali bu ve düzgün internet

Ekler

• IMG_20210530_142703.jpg
    IMG_20210530_142703.jpg
    3.7 MB · Hit: 39

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele

Hocam bizimki de aynisiydi kablo ezilmisti geldi elektirik bandı sardı 10 dkda bir int kesiliyordu veya int gelmiyordu düzgün yapmamışlar di biz kendimiz yaptik kabloyu en yere bağlamıştı maalesef işini düzgün yapmıyorlar son hali bu ve düzgün internet
Dokunsam internet gidecek diye korkuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Bünyamin TEKBEY
Dokunsam internet gidecek diye korkuyorum.
Gelen kabloda siyah bant ile bantlanan yerde problem yüzde 99 kesin kablonun gri yerini kesin içinde 4 kablo olacak birbirine degdirin doğru degdirinzde modeme int gelecek geldiğinde bağlayıp çevirin kabloları ve üstüne siyah bant vurun yerde olmasın havada kalmasın korkmayın en kotu elektrikçi çağırın o yapar zaten

Gelen kabloda siyah bant ile bantlanan yerde problem yüzde 99 kesin kablonun gri yerini kesin içinde 4 kablo olacak birbirine degdirin doğru degdirinzde modeme int gelecek geldiğinde bağlayıp çevirin kabloları ve üstüne siyah bant vurun yerde olmasın havada kalmasın korkmayın en kotu elektrikçi çağırın o yapar zaten
Griden kastım üstündeki koruyucu gri kablo

Ekler

• 16223744707296123787709908165698.jpg
    16223744707296123787709908165698.jpg
    868.5 KB · Hit: 41

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
D-smart kadar ilgisiz bir İSS kullanmadım. İnternet hızım sizin gibi bir anda aşırı düştü ve 2 gün sonra internet kesildi. Altyapıda sorun olduğunu söylediler. 2 ay boyunca sorunu gideremediler.

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
D-smart kadar ilgisiz bir İSS kullanmadım. İnternet hızım sizin gibi bir anda aşırı düştü ve 2 gün sonra internet kesildi. Altyapıda sorun olduğunu söylediler. 2 ay boyunca sorunu gideremediler.
Haklısınız aradığımızdada hep altyapı çalışması , altyapı çalışması nereye kadar internet hızı yükselmiyor bari altyapı yapmayında kesilmesin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Exe_
Top Bottom