Neler Yeni

Da-3 hakkında düşüncem

RobinD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Robin Demircan
Da-3 geldi bende Windows kurulu geldi herkeste öylemi bilmiyorum hiçbir parçada sorun yaşamadım sorunuz barsa sorun cevaplarım kasada Bluetooth USB cihazı takılıydı unutmuşmular herkeste öylemi bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Da-3 geldi bende Windows kurulu geldi herkeste öylemi bilmiyorum hiçbir parçada sorun yaşamadım sorunuz barsa sorun cevaplarım kasada Bluetooth USB cihazı takılıydı unutmuşmular herkeste öylemi bilmiyorum

ne zaman sipariş verdin kaç günde geldi ?

RobinD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Robin Demircan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
Mağazadan alanlara windows yüklemiyolar

Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Onur
FPS değerlerin nedir? denedin mi?

RobinD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Robin Demircan
Kanka sistem aşırı iyi gerçekteyse memnunum Bannerlorda fos değerlerini sabah yazacak daha inmedi ramlere oc yapmayı deneyecem da 3600 MHz yapabilirsiniz demişti galiba ekran kartının fan hızını arttırıp biraz öç yapacam tüm değerleri paylaşacam yarın

• Beğen
Reaksiyonlar: Ravn

Ravn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Caner Teke
Kanka sistem aşırı iyi gerçekteyse memnunum Bannerlorda fos değerlerini sabah yazacak daha inmedi ramlere oc yapmayı deneyecem da 3600 MHz yapabilirsiniz demişti galiba ekran kartının fan hızını arttırıp biraz öç yapacam tüm değerleri paylaşacam yarın
Tamamdır kanka beklemedeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,060
Üyeler
156,560
Son üye
umonix
Top Bottom