Neler Yeni

Yardım DA-C2 SİSTEMİN PARASINI ÖDEDİM AMA SİSTEM YANLIŞ ADRESE GİTTİ

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Merhaba,
1 nisan da çıkan donanım arşivi c2 sistemi gençer gaming üzerinden satın aldım. Sonrasında hastalığım yüzünden hastaneye yatmak zorunda kaldım ve sistem aldığımı o sıra unuttum canımın derdine düştüm. Neyse sitede de kayıtlı olduğum adres eski ev adresimmiş. Hızlıca satın almak için hiç adrese bakmamıştım. Şu sıra biraz iyileştim evime geldim, ancak aklıma geldi. Gençer gaminge Telefonla ulaşamıyorum. siteden müşteri hizmetlerine yazdım cevap gelmedi. instagramdan yazdım, teslim edildi gözüküyor diyorlar. yapabileceğim bir sey var mı yoksa 11500 liram çöp mü oldu :(

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhaba,
1 nisan da çıkan donanım arşivi c2 sistemi gençer gaming üzerinden satın aldım. Sonrasında hastalığım yüzünden hastaneye yatmak zorunda kaldım ve sistem aldığımı o sıra unuttum canımın derdine düştüm. Neyse sitede de kayıtlı olduğum adres eski ev adresimmiş. Hızlıca satın almak için hiç adrese bakmamıştım. Şu sıra biraz iyileştim evime geldim, ancak aklıma geldi. Gençer gaminge Telefonla ulaşamıyorum. siteden müşteri hizmetlerine yazdım cevap gelmedi. instagramdan yazdım, teslim edildi gözüküyor diyorlar. yapabileceğim bir sey var mı yoksa 11500 liram çöp mü oldu :(
Eski adresine git ve sistemi al?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
Merhaba,
Eski evine gidip böyle ürün geldi eski adresime gelmiş felan de fatura göster al

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Sistemde kayıtlı olan adrese kargo yapmaları normal, bu süreçte hata sana ait gözüküyor fakat arada "CAN" derdi olduğu için yapılacak işlem eski evine gidip teslim alman veyahutta yasal yola başvurman başka türlü destek olabileceklerini sanmıyorum. Allah şifa versin, geçmiş olsun umarım istediğin gibi sonuçlanır işlerin.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Emre
Geçmiş olsun. Eski evine gidip ordakilrre buraya kargo geldi mi söyledin mi

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Merhabalar, kargo firması ile iletişime geçtiniz mi ? Sizin adınıza olan bir ürünü başka bireye teslim edemezler. Teslim edilirken isim soyisim ve T.C kimlik numarası alınması gerekmektedir. Bunların hiçbiri gerçekleşmemiş ise

Kargo ile iletişime geçip hukuki süreci başlatabilirsiniz. Bu konuda sizin yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,050
İsim
Bilal Tepe
Merhabalar, kargo firması ile iletişime geçtiniz mi ? Sizin adınıza olan bir ürünü başka bireye teslim edemezler. Teslim edilirken isim soyisim ve T.C kimlik numarası alınması gerekmektedir. Bunların hiçbiri gerçekleşmemiş ise

Kargo ile iletişime geçip hukuki süreci başlatabilirsiniz. Bu konuda sizin yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın.
Çok doğru bir ürün verilir iken müşteriye teslimat kodu gibi şeyler isteniyor bende alıyorum sürekli her seferinde teslimat kodu istiyorlar teslimat kodsuz vermiyorlar başıma geldi evde yoktum

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

sitede yazan kargo kodu geçersiz yazıyor. rica etsem bakabilir misiniz. 932885661 sipariş numarası bu , kargo kodu veya hangi kargoya verildiğini söyleyebilir misiniz

Top Bottom