Neler Yeni

DA Forum ve Technopat Sosyal Üyelerini Barıştırma Konusu

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kavga sosyaldekiler gelince oluyor.
Ya o tayfa markacı. Ben markacı deilim. Hadi kawga.

Onların açıklaması da mantıklı. Ayrıca marka olması da avantaj gibi düşündürülüyor. Hiç bilgisi olmayan bir adama sen bir ürün önerirsen o ürün bozulursa adam kime kızacak? Ama sen MSI önerirsen şansına küs MSI gibi kaliteli marka bozulduysa şansın yoktur der geçersin 😎

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
BillyGates
Teknoçöp'ten banlandım VPN'yle yeni hesap açsam mı?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Savaşmayın,sevilin.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
DA-MD2'ye önermem diyen bir forumdan bahsediyoruz.

T ile başlıyor.

uğurx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Uğur
İnsan olmayı başardığımız, fikirlere saygı duymaya başladığımız zaman muasır medeniyet seviyesine çıkacağız. Ben istersem RTX3090 alır yanına da powerboost ya da gamepower psu alırım. [Ama alma herhalde :)]

T.P.G.

80+ Titanium
Yani yukarıdaki konu sadece birkaç üyenin söylediği şeyi fırsata çevirip tartışma yaratmak amacı ile açılmış bir konudur. Biz her zaman markaya değil modele göre önerilerde bulunuruz. Örneğin Rampage'in ETX modeli Sama Forza Gold'un marka basılmış halidir. Biz markaya bakmadan bu PSU'yu öneriyoruz, çünkü kaliteli.

Allah Allah
Ben bu PSU'ya iyi dediğim için DC'ye çağrılmıştım @DA-MD2 ile. Tamam dedik sonra biz ahkam kesen/tehdit eden olduk.
Burada sorsan Rampage/PB/GP PSU övüyoruz.
İsteyen kusura baksın davranışları değişmedikçe tavrım nettir.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Allah Allah
Ben bu PSU'ya iyi dediğim için DC'ye çağrılmıştım @DA-MD2 ile. Tamam dedik sonra biz ahkam kesen/tehdit eden olduk.
Burada sorsan Rampage/PB/GP PSU övüyoruz.
İsteyen kusura baksın davranışları değişmedikçe tavrım nettir.
Fazlasıyla haklısın. Hatta Sylveon bile o modele iyi demişti ama diğerleri ısrarla dinlememişti.

T.P.G.

80+ Titanium
Mesela az önce şöyle bir konu açıldı;
Technopat Sosyal üyelerinin Zalman aşığı olduğu söylenmiş, tamamen uydurmaca. Technopat Sosyal'de birkaç gün geçirdiğiniz zaman rahatlıkla görebilirsiniz ki önerilen Zalman ürünlerinin sayısı çok değil.

• Zalman N5 MF
  • Zalman ZM550 (GigaMax)
  • Zalman ZM650 (GigaMax)
  • Zalman S2
Ben ve diğer üyelerin çoğu bunların dışında Zalman ürünü önermiyoruz. Hatta örnek vermek gerekirse Zalman'ın K550W isimli bir modeli var, sürekli ZM550 ile karıştırılır. K550W, Zalman'ın sitesinde bile yer vermediği Wattgiga isimli eski bir serinin parçası, yani alınmamalı. Korumaları, dönüştürücüler, kapasitörleri hakkında hiçbir bilgi yok elimizde.

Yani yukarıdaki konu sadece birkaç üyenin söylediği şeyi fırsata çevirip tartışma yaratmak amacı ile açılmış bir konudur. Biz her zaman markaya değil modele göre önerilerde bulunuruz. Örneğin Rampage'in ETX modeli Sama Forza Gold'un marka basılmış halidir. Biz markaya bakmadan bu PSU'yu öneriyoruz, çünkü kaliteli.
Gelelim buna,
Oradakiler bize Rampage aşkından yanıp tutuşuyorlar diyor
Yazım kuralları yok diye dalga geçiyor
Yaş ortalamasından dolayı dalgaya alıyor sanki onlarda 13-14 yaşında çocuklar yokmuş gibi.
Hata sadece burada yok.

!Mustafa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Mustafa Topcu
Top Bottom