Neler Yeni

Çözüldü✓ DA / GT2 Yanlış Ürün Gelişmeleri Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Karakuş
Dostum ürünlerini açtın mı bir sıkıntı var mıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
Dostum ürünlerini açtın mı bir sıkıntı var mıydı
Sıkıntı yok sadece rgb fanlardan birinin ışığı yanmıyordu kasanın arkasını açtım güç girişindeki ayaklardan biri temas etmiyordu onu düzelltim ekran kartını taktım kullanmaya basladım tabi direkt format attım. win 11 e geçtim hemen :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail
Ve beklenen an geldi Arkadaşlar gittim kasayı mağazadan bugün teslim aldım sonunda. 50 kere söylememe rağmen üzerine kargoya verilecek diye not düşülmüş neyseki gidip aldım daha kurmadım sadece mağazadayken 2dk beklerseniz bir bakayım dedim eve gidince süpriz yaşamak istemiyorum dedim açtım zaten kasanın ön kısmı kolinin üstünde oluyor açtıgım gibi mesh kısmı gördüm uğraşıp köpüklerden falan cıkartmak ıstemedım geri kalanı evde görürürz artık dedim aldım cıktım şuanlık donanımsal anlamda bir sıkıntı yok gibi birazdan kurucam artık bi problem olursa yazarım tekrardan.
Şimdiden herkese geçmiş olsun bekleyenler umarım bir an önce kargosuna ulaşır.
Milleti dolandırmak gibi bir amaçları oldugunu zaten dusunmuyorum
ama teslimat ve ürün hazırlama konusunda vasatlar
Benden bu kadar.
Bende dün kargoya verdim pazartesi size geri gondericez dediler bakalım hayirlisi

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,611
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
İtopya ve gaming gen den sorun yaşayan çok kişi var ama inventustandan sorun yaşayan çok sz kişi var ayrıca sorun yaşaynlar sorunlarını 1 hafta içinde çözüyor yani oldukça iyi bir frima🤗
İtopyadan DA-G3 sistemini aldım kesinlikle bir problem yaşamadım ben

Top Bottom