Neler Yeni

Da sistem 2 alanlar memnunmusunuz ve sorun yaşadınızmı?

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Arkadaşlar da sistem 2 sipariş etmiştim forumda okadar fazla şikayet gördüm ki itopyayla ilgili baya korkmaya başladım kimisi ekran kartı yamuk diyor kimisi kargom kayıp diyor kimisi görüntü gelmiyor diyor. Sizce alarak hata mı yaptım alanlar lütfen ürünün şuanki durumunu ve yaşadıkları sorunları yazabilirmi.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Kardeşim şans işi vallah tek duam benimde 2-3 güne gelecek inşallah sağlam gelmesi ama ekran kartının ambalajı aşırı dandikmiş

BilalSeha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Bilal Sehamir Çakıcı
Arkadaşlar da sistem 2 sipariş etmiştim forumda okadar fazla şikayet gördüm ki itopyayla ilgili baya korkmaya başladım kimisi ekran kartı yamuk diyor kimisi kargom kayıp diyor kimisi görüntü gelmiyor diyor. Sizce alarak hata mı yaptım alanlar lütfen ürünün şuanki durumunu ve yaşadıkları sorunları yazabilirmi.
Sıkıntı yok bende her şey sağlam. 1haftaya kargoya verildi kargodanda 2 günde geldi. Gerçi monitörüm yok şuan için pek deneyimliyemedim ama şuana kadar sıkıntı yaşamadım

mindoXp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
taha yılmaz
Şuan DA SİSTEM 2 için satın alımlar 94 bin küsür civarında itopya bu yüzden birazcık aksaklık yaşayabiliyor tabii bunu bizim düşünmememiz lazım.
Sana önerim sistemi kargocudan aldığın andan itibaren kutudan çıkartırken videoya alman.

TaKoZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ismail
Aldım kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok merak etme

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim şans işi vallah tek duam benimde 2-3 güne gelecek inşallah sağlam gelmesi ama ekran kartının ambalajı aşırı dandikmiş
vallaha bir sorun yaşamak istemiyorum zaten bilgisyarım çok kötü oyun oynayamıyorum bu yaz oyun oynamak için aldım bir sorun çıkarsa uğraşmak istemiyorum

rizaorhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Rıza Orhan
Kargo parca parca geliyor biraz abartıldı bu konu bazı kişiler tarafından onun dışında işlemciye fazla voltaj verilmesinden kaynaklı ısı problemleri oldu genelde t6 ultra ile halledildi ve son olarak bazı nadir sorunlar var bu sorunlar her sistemde olur insanlar da sistem ile ilgili şikayetlerini buraya iletiyor o yüzden bu yoğunluk yani korkmayı gerektirecek bir durum yok...

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldım kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok merak etme
ben monitörle beraber aldım monitor geç geliyor falan diyorlar doğrumu üstelik monitör montaj gerektirmeyen bir şey doğruysa neden geç gönderiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo parca parca geliyor biraz abartıldı bu konu bazı kişiler tarafından onun dışında işlemciye fazla voltaj verilmesinden kaynaklı ısı problemleri oldu genelde t6 ultra ile halledildi ve son olarak bazı nadir sorunlar var bu sorunlar her sistemde olur insanlar da sistem ile ilgili şikayetlerini buraya iletiyor o yüzden bu yoğunluk yani korkmayı gerektirecek bir durum yok...
ilk kez masaüstü alıcam bir sorun çıksın istemiyorum ondan dolayı biraz korktum

rizaorhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Rıza Orhan
ben monitörle beraber aldım monitor geç geliyor falan diyorlar doğrumu üstelik monitör montaj gerektirmeyen bir şey doğruysa neden geç gönderiyorlar

Ben aldım bugün monitör ve kasa geldi yarın kutular gelecek sıkıntı yok..

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan

Kasa bu sabah elime ulaştı. Ama monitör ve ekran kartı, parçaların kutuları yarın gelecek. Bunun nedeni UPS'nin kotasının olması.

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Anladım herkese teşekkür ederim

Sahincan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şahin can
Ben aldığıma çok pişman oldum ekrana görüntü gelmiyor bir türlü napacam bilmiyorum

rizaorhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Rıza Orhan
Şuan DA SİSTEM 2 için satın alımlar 94 bin küsür civarında itopya bu yüzden birazcık aksaklık yaşayabiliyor tabii bunu bizim düşünmememiz lazım.
Sana önerim sistemi kargocudan aldığın andan itibaren kutudan çıkartırken videoya alman.
Kaç bin? abartma kardeşim maksimum 2k dir o bile zor şu donemde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,658
Üyeler
154,100
Son üye
mtlkaan
Top Bottom