Neler Yeni

Da Sistem 3 Corsair Spec Delta Bir tane fan Çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
..
Arkadaşlar da sistem 3 aldık kasanın en ustteki 1 tane fan doňmüyor ve kasanın içinde kontrolcusü yok koymamişlar galiba bu sorunu nasıl cözebilirim.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Arkadaşlar da sistem 3 aldık kasanın en ustteki 1 tane fan doňmüyor ve kasanın içinde kontrolcusü yok koymamişlar galiba bu sorunu nasıl cözebilirim.
da 3 some problems
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetleri ile konuş ama arayacağın yer itopya oda çok takmıyor

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
da 3 some problems
DA 3 sistem ile ne alakası var abdullah abi gidip tek tek mi topluyor itopya topluyor sonuçta onlar da insan hata yapabilir.

Kasanın arka kapağını açıp fotoğraf atarmısın fan çoklayıcı kablosu olucak kaç tanesi bağlı diye bakalım rengi yanıyormu fotoğraflar atarmısın ?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
DA 3 sistem ile ne alakası var abdullah abi gidip tek tek mi topluyor itopya topluyor sonuçta onlar da insan hata yapabilir.

Kasanın arka kapağını açıp fotoğraf atarmısın fan çoklayıcı kablosu olucak kaç tanesi bağlı diye bakalım rengi yanıyormu fotoğraflar atarmısın ?
da 3 dediğim kanka şu an alanların yüzde elisinden fazla şikaye var
ben abdullah abi yaptı demiyorum

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
anakarta bağlı mı tüm fanlar kontrol et bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
..
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

5 dk ya atıyorum dostum

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
kontrolcü çok küçük bişr dikkatli bak arkalardan kabloların geldiği deliğin oralara bak. ilk başta ben de bulamadım

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
da 3 dediğim kanka şu an alanların yüzde elisinden fazla şikaye var
ben abdullah abi yaptı demiyorum
Olan hatalar çok kolay kasası yamulanlara bişey demiyorum . Bir iki tane kablo takmak zor olmamalı konu açsın herkes cevap verir.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Olan hatalar çok kolay kasası yamulanlara bişey demiyorum . Bir iki tane kablo takmak zor olmamalı konu açsın herkes cevap verir.
açtılar yardım da ettik ama demek istedğime geldin yani sorun yaşıyorlar ve müşteri hizmetleri iyi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
..
kontrolcü çok küçük bişr dikkatli bak arkalardan kabloların geldiği deliğin oralara bak. ilk başta ben de bulamadım
Yok dostum baktım ama yok

Dostum hızlı hızlı yanıp yanıp sönüyor bütün renkler

Ekler

• IMG_20201003_171614.jpg
    IMG_20201003_171614.jpg
    3 MB · Hit: 85

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Yok dostum baktım ama yok

Dostum hızlı hızlı yanıp yanıp sönüyor bütün renkler
İşaretlediğim yere bak 4 tane giriş olur fan takman için 4 tanede fanın var yani hepsinin dolu olması lazım bış yer varmı orada fanın ışığı yanıyorsa kabloyu takmamış olabilirler.

Ekler

• resim_2020-10-03_171834.png
    resim_2020-10-03_171834.png
    518.2 KB · Hit: 58
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
..
İşaretlediğim yere bak 4 tane giriş olur fan takman için 4 tanede fanın var yani hepsinin dolu olması lazım bış yer varmı orada fanın ışığı yanıyorsa kabloyu takmamış olabilirler.
Dostum ilk calıstırdıgımızda orta fan donmüyordu sonra bidaha çalıştırdık en üstteki fan donmûyoe rbg fusion yazılımı ile de renkleri ayarlayamıyorum

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Dostum ilk calıstırdıgımızda orta fan donmüyordu sonra bidaha çalıştırdık en üstteki fan donmûyoe rbg fusion yazılımı ile de renkleri ayarlayamıyorum
Rgb fusion ile ayarlıyamazsın çünkü kontrolcüye bağlıyorlar fanları benim işaretlediğim yere bak 4 tane giriş olucak hepsinin dolu olması lazım doluysada iktir biraz ileri temasızlık yapıyor olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,031
Üyeler
152,596
Son üye
king2754
Top Bottom