Neler Yeni

DA-SİSTEM 5.600 TL olan paketi ne zaman çıkacak ?

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
Selamlar herkese ,

Stoklar ne yazık ki bitti müşteri temsilcisini arıyorum 60 kişi var benimle birlikte arayan bağlanamadım bir türlü 6-7 bin tl bütçem var bu sistem tekrar açılacak mı ?Açılacaksa ona göre bekleyeceğim kendim toplamak istemiyorum fiyatı baya uygundu herhangi bir yerden bilgi alamıyorum yardımcı olur musunuz buna benzer sistem ve fiyat bilgisi verirseniz mutlu olurum

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
biraz zaman alır

BoluBeyi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Doğan
Selamlar herkese ,

Stoklar ne yazık ki bitti müşteri temsilcisini arıyorum 60 kişi var benimle birlikte arayan bağlanamadım bir türlü 6-7 bin tl bütçem var bu sistem tekrar açılacak mı ?Açılacaksa ona göre bekleyeceğim kendim toplamak istemiyorum fiyatı baya uygundu herhangi bir yerden bilgi alamıyorum yardımcı olur musunuz buna benzer sistem ve fiyat bilgisi verirseniz mutlu olurum
Şuan çıkmaz

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam şu an sistem almak çok sıkıntılı çünkü hem dolar uçuk hem de virüsten dolayı parça üretimi yapılamadığı için fiyatlar daha yüksek yani yazı beklemeniz daha iyi olur ama ben yine de şimdi alacağım derseniz YouTuberların toplamış olduğu kasaları almanız daha iyi olur.

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şu an sistem almak çok sıkıntılı çünkü hem dolar uçuk hem de virüsten dolayı parça üretimi yapılamadığı için fiyatlar daha yüksek yani yazı beklemeniz daha iyi olur ama ben yine de şimdi alacağım derseniz YouTuberların toplamış olduğu kasaları almanız daha iyi olur.
Yaza kadar düzeleceğini düşünmüyorum şu an evde daha çok vakit geçirdiğim için almayı düşündüm sokağa çıkma yasağı falan gelirse komple kitlenir kalırız ondan korkuyorum açıkcası araştırmalarıma göre fiyat performans olarak bu ürün güzeldi aynı ürünü 6-7 bine bile çıkarsalar alacaktım ama pek çıkacak gibi gözükmüyor önerdiğiniz bir sistem var mı bu fiyatlara ?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam itopya da şu an pintipanda nın sistemi var onun dışında PCH-S Class 1.0'a da bakabilirsiniz. Eğer isterseniz şu an müsait değilim am 1-2 saate size parça parça sistem yollayabilirim.

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam itopya da şu an pintipanda nın sistemi var onun dışında PCH-S Class 1.0'a da bakabilirsiniz. Eğer isterseniz şu an müsait değilim am 1-2 saate size parça parça sistem yollayabilirim.
Tamam hocam çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,792
Üyeler
149,623
Son üye
nirwana
Top Bottom