Neler Yeni

DA V4.5 Apu sistem sürekli mavi ekran hatası ?

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Pc geldiği günden beri ara ara mavi ekran hataları veriyor bugün 2-3 defa memory_managment hatası vermeye başladı bir türlü çözemedm sisteme format attım güncel bios yükledim(beta olanı değil) bilmiyorum nasıl sorunu çözebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Memory ram ile alakalı olabilir memtest yaptın mı

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mobildeyim şuan ama googleye bakarsan technopat üzerinde detaylı rehber vardı sanırım oradan bakarak yapabilirsin
Teşekkür ederim herhangi bir sıkıntı çıkarsa itopya ile mi iletişime geçmem gerekiyor ?

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Teşekkür ederim herhangi bir sıkıntı çıkarsa itopya ile mi iletişime geçmem gerekiyor ?
Evet itopyayla iletişime geçip servise gönderebilirsin daha önce forumda da mavi ekran alanlar olmuştu v4.5ta ramlerde sıkıntı çıkmıştı sanırım

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
SAMET DEVİR
diğer arkadaşlarda da çeşitli sorunlar olmuş sanırım ramleri değiştirmişler,ondan kaynaklı olabilir,bunla ilgili konu açmışlarda ordan takip edebilirsin....

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
ramler sorunlu gönder kasayı ramleri değişsinler.değişimce düzeliyor.tabi önce tüm testlerini yap senden kaynaklı bir aorun olmasın.emin olunca gönder

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Semih Hatipoğlu
Pc geldiği günden beri ara ara mavi ekran hataları veriyor bugün 2-3 defa memory_managment hatası vermeye başladı bir türlü çözemedm sisteme format attım güncel bios yükledim(beta olanı değil) bilmiyorum nasıl sorunu çözebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Ramler sıkıntılı ben de aynı hata vardı gönderdim servise ram değişim talebi için. Bir kaç arkadaş da da aynı sorun vardı onların da ramlerini değiştiler.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ramler sıkıntılı ben de aynı hata vardı gönderdim servise ram değişim talebi için. Bir kaç arkadaş da da aynı sorun vardı onların da ramlerini değiştiler.
Memtest86 ile test yaptınız mı gerek var mı direk iletişime geçip göndereyim mi ?

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ram testi bayağı uzun sürüyormuş galiba 2-3 saat siz yaptınız mı direk gönderdiniz mi acaba?

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Semih Hatipoğlu
Ram testi bayağı uzun sürüyormuş galiba 2-3 saat siz yaptınız mı direk gönderdiniz mi acaba?
Bozuk olduğu bariz ortada. Sözde abdullah itopya ile paslastiklarini uğraştıklarını falan diyordu ama dediğim gibi arkadaşlar götürüp ramleri değişince ben de arayip bilgi alip hemen test yapmadan gönderdim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,085
İsim
Emre Zengin
Gönder İtopya'ya hiç uğraşma ramler arızalı. Tek senin başına gelmedi forumda birkaç kişinin başına da geldi.

Top Bottom