Neler Yeni

Çözüldü✓ DA v4.5 Siyah Ekran gidip gelmesi

Niravi

80+
Merhaba ben da v4.5 aldım driver zaman aşımı hatası falan veriyordu oyuzden itopyaya götürdüm 1 tane ram değişti düzeldi dediler ve cidden o sorun düzeldi ama busefer başka bir şey çıktı bu monitörlemi alakalı anlamadım (eski monitör ve vga girişli) ekranın çözünürlülüğü düşüyor gibi olup bir anda siyah ekran geliyor usb çıkarma sesi gelip geri geliyor ekran bu windowsla alakalımı amdnin driver sürümüyle alakalı bir sorun vardı ddu ile sil yükle yapıp sürümleri denerken parlaklık azaldı gibi ve birdaha değişemedim ayarlarda parlaklık yok whql versiyonu indirdim hala öyle gibi belki bana öyle geliyordur ama çok fazla sil yükle yaptığım için olabilirmi? Windows 11 Kursam Daha iyi çalışırmı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,504
İsim
Emre Zengin
Sorun %90 AMD Software kaynaklı. https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından https://www.amd.com/en/support/apu/...series-desktop-processors-radeon-graphics/amd 22.2.3 sürümünü indirin.
1) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.2.3 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)

Niravi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun %90 AMD Software kaynaklı. https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından https://www.amd.com/en/support/apu/...series-desktop-processors-radeon-graphics/amd 22.2.3 sürümünü indirin.
1) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.2.3 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
Teşekkürler

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,504
İsim
Emre Zengin
Önemli değil hocam problem tekrarlarsa yazmayı unutmayın.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,504
İsim
Emre Zengin

Niravi

80+
Hocam aynı sorun bende de var dediğiniz şeyleri yaptım oldu ama bilgisayarı kapatıp açınca tekrar aynı sorun yaşandı.
driverleri yükledinmi ? bende driverler otomatik siliniyor bazen format atıcam ondan olduğunu fark ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Çetin
driverleri yükledinmi ? bende driverler otomatik siliniyor bazen format atıcam ondan olduğunu fark ettim
Drıverlerı yükleyince 1 saat falan gayet güzel bilgisayarı açıp kapatınca dediğin gibi siliniyor olabilir. Format atınca düzeldi mi yazabilir misin?

Niravi

80+
Drıverlerı yükleyince 1 saat falan gayet güzel bilgisayarı açıp kapatınca dediğin gibi siliniyor olabilir. Format atınca düzeldi mi yazabilir misin?
Format Atmadım ama AMD nin kendi driver silme uygulamasından güvenli modda başlattım zaten programı açınca tamama tıklayınca direk kapatıp güvenli modda açıyor siliyor ben 22.1.2 kullandım WHQL olduğu için ve şuanda silinmiyor problemde düzeldi Amdnin driver silme Programının İsmi: Amd cleanup utility
Eğer sizde siyah ekrandan sonra görüntü geri gelmiyorsa veya Zaman aşımı diye hata veriyorsa (başka bir hatada olabilir unuttum erroru) İtopyaya götürmeniz lazım onlar büyük ihtimalle ramleri değişecekler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format Atmadım ama AMD nin kendi driver silme uygulamasından güvenli modda başlattım zaten programı açınca tamama tıklayınca direk kapatıp güvenli modda açıyor siliyor ben 22.1.2 kullandım WHQL olduğu için ve şuanda silinmiyor problemde düzeldi Amdnin driver silme Programının İsmi: Amd cleanup utility
Eğer sizde siyah ekrandan sonra görüntü geri gelmiyorsa veya Zaman aşımı diye hata veriyorsa (başka bir hatada olabilir unuttum erroru) İtopyaya götürmeniz lazım onlar büyük ihtimalle ramleri değişecekler
anlaşılmayacak şekilde yazmışım kısa şekilde yazayım
Format Atmadım Son birkez deneyeyim dedim AMD Cleanup Utility programını açıp güvenli moda geçtim ve driveri sildim bilgisayarı kapatıp açarak normal moda geçtim ve 22.1.2 WHQL Versiyonu kullandım ve sorun düzeldi Alt Tab Problemimde vardı VGA kablosundan diye düşünüyordum 4 saniyede atıyordu alt tab Çok fazla düştü süresi 1 saniye bile değil

Top Bottom