Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Daewoo Toz Torbasız Süpürge (1350 LİRA) 🔥🔥

A_TURAN_A

80+ Bronze
ÜRÜN LİNKİ
Vestelin alt markası garanti vestel . 890 watt 72 desibel bence fiyat çok çok iyi ihtiyacı olan varsa bir baksın derim .
nays ile 1210 lira mükemmel fiyat .

110000561718957.jpg
110000561718958.jpg

Vestel

Son düzenleme:

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Beklenti çok fazla değilse günümüz için bedava fiyat.

A_TURAN_A

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de grundig var o da 890 watt 72 desibel halıyı kaldırıyo süpürürken sesi de çok yüksek değil , ihtiyacı olan kaçırmasın bence.
Belki premiumlulara visa kart kampanyası var onunla daha da düşebilir .

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Ömür AYCIL
indirim bitmiş ama dikey süpürgelerden sonra bunlar tam bir hamallık mantıklı tek yanı kalmadı artık 3 bin bandındaki dikey süpürgeler mükemmel iş görüyor bide elektrikli secenekleri olsa efsane olacaklar

A_TURAN_A

80+ Bronze
indirim bitmiş ama dikey süpürgelerden sonra bunlar tam bir hamallık mantıklı tek yanı kalmadı artık 3 bin bandındaki dikey süpürgeler mükemmel iş görüyor bide elektrikli secenekleri olsa efsane olacaklar
indirim devam ediyor. Dikey süpürge mantıklı ama hep watt ı düşük oluyor hem haznesi küçük oluyor. Bizde electrlux var 3.600 e almıştık bikaç ay önce anneme bu 1.500 liralık süpürgeden çok daha kötü çekiyor . Tamiride zor bataryası bozuldu süpürge parası istediler tamir için , esnaflara götürdük dolaştık bayağı onlarda yapamıyoruz maalesef dediler kaldı elimizde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Ömür AYCIL
indirim devam ediyor. Dikey süpürge mantıklı ama hep watt ı düşük oluyor hem haznesi küçük oluyor. Bizde electrlux var 3.600 e almıştık bikaç ay önce anneme bu 1.500 liralık süpürgeden çok daha kötü çekiyor . Tamiride zor bataryası bozuldu süpürge parası istediler tamir için , esnaflara götürdük dolaştık bayağı onlarda yapamıyoruz maalesef dediler kaldı elimizde.

@Abdullah Hacıgül abi paylaşmak istersen fiyat çok iyi bu özellikte ki süpürgeler genelde 2.500 den başlıyor.
tamamen kendi tecrübelerimi aktarıyorum elimde 2 tane robot süpürge 1 tane 3 bin bandında dikey süpürge bir tanede ilandaki ile aynı gücte arcelik aynı tip süpürge var. İlandaki işlevsellik olarak berbat halılar ince jel halı olmasına ragmen süpürmek işkence gibi robot ve dikey süpürge ile karsılastırınca onlar kadar toz kaldırıp alamıyor. robot süpürge alınca rafa kaldırdık 6 senedir kullanmıyoruz sadece robot süpürgenin erişemedigi köşelerde kullandık. Dikey süpürge aldıktan sonra günlük genel temizliği robot süpürge, köşe lokal ve hızlı temizliği dikey süpürge, yoğun dökülmüş malzeme varsada normal süpürgeyi kullanıyoruz oda cok nadir.

A_TURAN_A

80+ Bronze
tamamen kendi tecrübelerimi aktarıyorum elimde 2 tane robot süpürge 1 tane 3 bin bandında dikey süpürge bir tanede ilandaki ile aynı gücte arcelik aynı tip süpürge var. İlandaki işlevsellik olarak berbat halılar ince jel halı olmasına ragmen süpürmek işkence gibi robot ve dikey süpürge ile karsılastırınca onlar kadar toz kaldırıp alamıyor. robot süpürge alınca rafa kaldırdık 6 senedir kullanmıyoruz sadece robot süpürgenin erişemedigi köşelerde kullandık. Dikey süpürge aldıktan sonra günlük genel temizliği robot süpürge, köşe lokal ve hızlı temizliği dikey süpürge, yoğun dökülmüş malzeme varsada normal süpürgeyi kullanıyoruz oda cok nadir.
hocam 3 bin tl lik kablosuz dikey süpürgelerin watt ı çok kötü olduğu için bu her türlü geçer onları , 3 bin lira hatta belki 5 bin lira bandında bulamayız bunla aynı güçte. Ama rahat olsun diyorsanız kablosuz dikey çok daha iyi ama çekmiyor genelde 250 300 watt oluyor diye biliyorum ucuz dikey süpürgeler

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Ömür AYCIL
hocam 3 bin TL lik kablosuz dikey süpürgelerin watt ı çok kötü olduğu için bu her türlü geçer onları , 3 bin lira hatta belki 5 bin lira bandında bulamayız bunla aynı güçte. Ama rahat olsun diyorsanız kablosuz dikey çok daha iyi ama çekmiyor genelde 250 300 watt oluyor diye biliyorum ucuz dikey süpürgeler
Olay çekim gücü değil asil işi yapan alt fırçalar robot süpürgelerin dikey süpürgelerin başarısının sebebi dönen fırça halıdaki tozu pisliği çok iyi kaldırıyor ve kalkan pisliği düşük çekiş gücü bile emmeye yetiyor örnek vermek gerekirse hiç çekiş gücü olmayan el girgirlarini düşün senelerce tüm kırıntıları onlarla temizledik

A_TURAN_A

80+ Bronze
Doğrudur ama şunu demek istedim aslında 3 bin lira bandında ki bir kablosuz diket süpürge her türlü hem malzeme olarak hem çekiş gücü olarak hem kapasite olarak toz torbasız süpürgeden daha kötü oluyor, tek iyi yani kullanım kolaylığı. Tercih meselesi tabi ben 3,4 bin liraya kablosuz dikey yerine bunu alırım hem daha iyi süpürüyor hem de fiyat olarak avantajlı.

Aile evinde ucuz kablosuz dikey süpürge var electrolux 3.600 e almıştık 5,6 ay önce çekiş gücü bu süpürgenin yarısı bile değil yüzeysel alıyor bayağı. O yüzden ben bu süpürgeye çok yükseldim hem fiyat çok uygun hem de çok iyi temizliyor. Ben de öğrenci evine grundig aldım bununla aynı özellikte çok memnunum.

A_TURAN_A

80+ Bronze
1350 ye düşmüş nays ile 1210 geliyor yedek alıcam galiba 😂 😂

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
lazım değil ama almamak için zor tutuyorum kendimi

Top Bottom