Neler Yeni

🔥İndirim Dardanel Ton Balıklarında Sepette %30 İndirim 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Burada daha uygun hocam

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Burada daha uygun hocam

Biraz riskli. Ben de buradan aldım aynı satıcıdan ancak görseller yanıltıcı girilmiş. 2x150 gr x2 adet yazılmış bir ürün vardı, bundan 3 adet aldım yani toplamda 12 adet olacak şekilde. Faturaya ise x2 olan kısmı girmeyip direkt 6 adet girmişler ve bana da 6 adet geldi. Vodafone Her Şey Yanımda müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim, sonucu bekliyorum. Sonuç olarak Hepsiburada eğer yakın bir avantaja sahipse çok daha garanti olacaktır ancak uğraşırım diyen olursa da diğeri çok çok daha uyguna geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Biraz riskli. Ben de buradan aldım aynı satıcıdan ancak görseller yanıltıcı girilmiş. 2x150 gr x2 adet yazılmış bir ürün vardı, bundan 3 adet aldım yani toplamda 12 adet olacak şekilde. Faturaya ise x2 olan kısmı girmeyip direkt 6 adet girmişler ve bana da 6 adet geldi. Vodafone Her Şey Yanımda müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim, sonucu bekliyorum. Sonuç olarak Hepsiburada eğer yakın bir avantaja sahipse çok daha garanti olacaktır ancak uğraşırım diyen olursa da diğeri çok çok daha uyguna geliyor.
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. İlk defa alışveriş yaptım. Bakalım sonuç ne olacak.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. İlk defa alışveriş yaptım. Bakalım sonuç ne olacak.
Daha önce alışveriş yapmıştım ben de ama sorunsuzdu, eksiksizdi. Şimdi böyle bir yanıltıcı başlık ve görselle karşılaştım, bakalım eğer iyi dönüş alırsam sorunum çözülürse iyi bir marka imajı çizmiş olacaklar benim için. Teyit için bile geri aradılar, başka firmada pek rastlamadığım bir durum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,988
Üyeler
156,871
Son üye
Zenzei