Neler Yeni

DARK SOULS 2 İLE İLGİLİ

YGOUNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yusuf
Dark souls 2 için bildiğiniz türkçe yama kullanabileceğimiz bir site var mı beyler. Çoğu kişi virüslü hepsi diyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Yunus
Zaten öyle bedava peynir fare kapanında. Fakat bu link de olan yama virüssüz virüs total de falan temiz başka bir forumdan arkadaş kendi yapmıştı .

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Dark souls 2 de toplasan 3 sayfa diyalog yoktur zaten.Türkçe içerikleri izle daha kolay anlarsın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Zaten öyle bedava peynir fare kapanında. Fakat bu link de olan yama virüssüz virüs total de falan temiz başka bir forumdan arkadaş kendi yapmıştı .
Dark souls 2 de toplasan 3 sayfa diyalog yoktur zaten.Türkçe içerikleri izle daha kolay anlarsın.
Konuya + olarak dark souls 2yi , dark souls remastered gibi klavyeden oynayamıyorum , klavye için yapılan bir modu var mı bildiğiniz

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Konuya + olarak dark souls 2yi , dark souls remastered gibi klavyeden oynayamıyorum , klavye için yapılan bir modu var mı bildiğiniz
Bilgim yok.Tüm soulsları klavyeden oynayıp zorlanmadım ben.Biraz dene alışırsın klavyeye.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Remastered bitti de , 2 de tuşları gamepad tuşlarıyla gösteriyor kapıyı bile zor açtım :D
Kendim tuşları düzenlemiştim sanırım çok oldu o oyunu oynamayalı. Hatırlamıyorum pek. Klavyeden bitirdim ama 3 tur sonra dark souls 3 e geçmiştim.

Top Bottom