Neler Yeni

Darmoshark M3 4K alınır mı

r4NG3r

80+ Silver
Kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım 4k hz sorunsuz çalışıyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
ben immoyum 1000'den geçince farkı hissettim ama çok değil flick vuruşları gibi anlarda daha belli oluyor

Mrphy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Raif Berke Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım 4k hz sorunsuz çalışıyor
ben immoyum 1000'den geçince farkı hissettim ama çok değil flick vuruşları gibi anlarda daha belli oluyor
kaç aydır kullanıyosunuz ve herkes driverından şikayetci ürünün scrollunda veya herhangi bir yerinde bi donanımsal yada yazılımsal bi sorun varmı gövde yapısı kalitesiz his oluşturuyo falan demişlerdi yorumlarda çoğu kişiye sorduğumda vgn darmoshark gibi mouseların sıkıntı çıkardığı söylüyolardı siz böyle bişey yaşadınızmı

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
kaç aydır kullanıyosunuz ve herkes driverından şikayetci ürünün scrollunda veya herhangi bir yerinde bi donanımsal yada yazılımsal bi sorun varmı gövde yapısı kalitesiz his oluşturuyo falan demişlerdi yorumlarda çoğu kişiye sorduğumda vgn darmoshark gibi mouseların sıkıntı çıkardığı söylüyolardı siz böyle bişey yaşadınızmı
4 ay kullandım uygulama hataları sunlar kendi kendine bazen 1000hz ye geciyor onun dısı bir sey yasamadım ama mouse gerçekten buyuk elim buyuk olmasına rağmen rahat edemeyip sattım ama kesinlikle indirimde alınabilecek bir mouse sahsi fikrimce 1200-1400 max ederi

r4NG3r

80+ Silver
Driver pc dil düzenini amerika yapmadan açılmıyor onun dışında sorun yaşamadım

Mrphy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Raif Berke Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 ay kullandım uygulama hataları sunlar kendi kendine bazen 1000hz ye geciyor onun dısı bir sey yasamadım ama mouse gerçekten buyuk elim buyuk olmasına rağmen rahat edemeyip sattım ama kesinlikle indirimde alınabilecek bir mouse sahsi fikrimce 1200-1400 max ederi
elim 19-20 cm palm ve claw grip arası bişey tutuyorum büyük gelir mi

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
bende başka model var

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
elim 19-20 cm palm ve claw grip arası bişey tutuyorum büyük gelir mi
22.2cm elim bana bile rahat gelmedi acıkcası sana bağlı ben kücük mouselar kullanmaya cok alıstığım icin de büyük gelmiş gibi hissettirmiş olabilir

Mrphy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Raif Berke Yılmaz
22.2cm elim bana bile rahat gelmedi acıkcası sana bağlı ben kücük mouselar kullanmaya cok alıstığım icin de büyük gelmiş gibi hissettirmiş olabilir
5 yıldır kullandığım mouse ile arasında sadece yükseklik farkı var çok bişey değişmez herhalde

Reav

80+ Silver
https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-4k-wireless-mouse?variant=47079320813761
Bu mouse u almak mantıklımı sensörü gayet iyi PAW 3395 herhangi bir sıkıntısı varmı kronik falan valorant oyuncusuyum 400 sabit fps alıyorum 1600 dpi oynuyorum ve ping sorunum yok sadece monitörüm 165hz onun harici 4k hz kullansam yine 1000hz ile farkını görürmüyüm
Bir sorunu yok bendede N3 var sensörü kaliteli mcu'su iyi dış malzeme kalitesi olarak tatmin etmedi beni N3 modeli keza M3'te aynı M3 4k Plastik olarak klasik Darmoshark'lardan farklı mı bilmiyorum..

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
lappelduvide
bende şöyle bir sorun var kablosuz kullanırken pc uyku moduna alıyorum tekrardan pc açtığımda fare hareket ediyor fakat sağ ve sol tık çalışmıyor kabloyu tak çıkar yapınca düzeliyor onu çözemedim bir türlü

Top Bottom