Neler Yeni

DDR3 amd işlemci ve anakart önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet büyükfırat
şu an kullandığım anakart GİGABYTE GA-M68MT-S2P işlemcim de athlon(tm) II X4 645 proseccor 3.10 ghz bende isterdim ddr4 e geçeyim ama bütçe hiç elverişli değil fakat bak buna geçersen gerçekten çok iyi olur derseniz zorlayabilirim amd veya intel fark etmez açıkcası bana performans lazım powerim 500w ekran kartım gt 1030 oc gddr5 sıkıntısız çalışacak ve daha iyi oyunlar oynamamı sağlayacak bi öneriniz varmı

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Bütçe nedir ? Anakart , işlemci ve ram için.Ben olsam senin yerinde elinde olan anakart işlemci ve rami satarak ddr4 bir sisteme geçerdim.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Ali
Çok kısıtlı bütçeler için aslında Xeon 5450 gibi bir işlemci buna uygun anakart ve 4Ghz bandında bir oc ile anı kurtarabilirsiniz.

Yada ucuza bulabilirseniz Z68-Z77-P67 bir anakart buna ek olarak 2500K/3570K alıp bunu oc etmeniz sizi GTX 1060 6Gb ile bile işinizi görür. Bizzat denedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet büyükfırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe nedir ? Anakart , işlemci ve ram için.Ben olsam senin yerinde elinde olan anakart işlemci ve rami satarak ddr4 bir sisteme
Benim anakart ve işlemci ne kadar eder bilmiyorum ve herhangi bir yerde de göremedim ama 1000₺ bütçe ayırabilirim sizin dediginiz gibi benim parçalarıda satarsam belki daha iyi bir sisteme geçebilirim

Top Bottom