Neler Yeni

DDR3 Anakarta Modern İşlemci Olur Mu?

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
Arkadaşlar merhaba. DDR3 anakarta sahibim fakat işlemcim ve ekran kartımı değiştirmek istiyorum. DDR3 sistemim var ve işlemci ile ekran kartım için anakartı da değiştirmem gerekir mi? Yoksa sadece işlemci ve ekran kartı değiştirsem yeter mi?

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
İşlemci ile anakartın aynı platformu desteklemesi gerek örnek am4 anakart am4 işlemciler.

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci ile anakartın aynı platformu desteklemesi gerek örnek am4 anakart am4 işlemciler.
Değerli yorumun için teşekkürler dostum. Konu hakkında bilgin varsa bana yardımcı olabilir misin?

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
tabii ki elimden geldiğince bilgimin yettiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sistemini yaz ve aklındaki yapmak istediğin upgradeyi yaz beraber çözelim. Uyuya kalırsam affola gündüz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tabii ki elimden geldiğince bilgimin yettiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sistemini yaz ve aklındaki yapmak istediğin upgradeyi yaz beraber çözelim. Uyuya kalırsam affola gündüz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
Estağfurullah dostum, yarın konuşabiliriz ben de sistemin içeriğine detaylı bakar net bir şekilde sana ulaşırım.

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Tamamdır iyi geceler dilerim.

Top Bottom