Neler Yeni

Ddu ile driver silerken güvenli moda gerek var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Baran Çelik
Merhaba yeni bir ekran kartı aldım modeli gtx 1050ti ve ddu ile eski ekran kartı driver lerini silmek istiyorum biraz araştırdım. Bilgisayarı güvenli moda alıp driver silmek daha sağlıklıymış.
1) DDU uygulamasını indireceğim.
2) Bilgisayarı güvenli moda alacağım.
3) DDU uygulaması içindeki yapılması gereken ayarları yapıp temizlendikten sonra yeniden başlat diyeceğim.
4) Güvenli modu kapatıp PC'yi yeniden başlatacağım.
5) PC'yi kapatıp yeni ekran kartımı takacağım.
6) Yeni ekran kartımın sürücülerini NVIDIA sitesinden yükleyeceğim. Yapmam gerekenler bunlar değil mi yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim ve bir kaç sorum daha var. Ben bilgisayarıma yeni bir ekran kartı takıcağım ve aklıma takılan bir şey var ddu uygulamasında driver silerken temizlendikten sonra yeniden başlat mı demeliyim yoksa temizle ve kapat mı demeliyim? Kafam şurada karışıyor ben yeni bir ekran kartı takacağım ve bilgisayarımı güvenli moda alıp driveri öyle sileceğim. Ben eğer ki pc yi güvenli moda aldıktan sonra ddu uygulaması içinden temizle ve kapat seçeneğini seçip yeni ekran kartımı takarsam pc hala güvenli mod'da kalmış olmuyor mu? Yani pc yi güvenli moda aldıktan sonra ddu uygulaması içinden temizle ve yeniden başlat deyip pc açılınca güvenli modu kapatıp bir daha pc yi yeniden başlatıp sonrasında ise pc yi kapatıp yeni ekran kartımı takmak daha mantıklı değil mi? Ddu uygulaması içinde yeni ekran kartı takıcaksanız temizle ve kapat seçeneğini seçin diyor ama ben bilgisayarımı güvenli moda aldıktan sonra driver sileceğim için eğer ki temizle ve kapat seçeneğini seçersem. Yeni ekran kartımı takınca pc hala güvenli modda kalıcak değil mi? Bu yüzden temizlendikten sonra yeniden başlat deyip sonra güvenli modu kapatıp yeni ekran kartımı böyle takmak daha mantıklı değil mi ? Biraz karışık oldu ama cevaplarsanız sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,808
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom