Neler Yeni

DDU Sonrası Görüntü Yok Pc Açılıp Kapanıyor

PilotBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Yazıcı
Ekran kartımı değiştirdiğim için DDU ile eski ekran kartımın driverini sildim. Silerken temizledikten sonra kapat seçeneğini kullandım, çünkü yeni bir grafik kartı yüklemek için yazıyordu. Fakat şimdi bilgisayar sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor, ne yapacağım bilmiyorum.

Bu arada açılıp kapanırken bazen Windows arayüzü çıkıyor ve Windows tam kurulamadı gibi bir şey yazıyor.

Güncelleme:Şu an hiç görüntü gelmiyor. Eski kart ile denedim, görüntü var fakat bunda gelmiyor.
Ayrıca kart ilk geldiğinde kullanabilmiştim. Driveri silince bu durum gerçekleşti.
Gerçekten şu an yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek birisi var mı? RAM'lerden kaynaklı olabilir diye okudum RAM'ların yerlerini değiştirdim fakat sinyal yok diyor. Elimde yedek bir kart var onu taktığımda görüntü geliyor. Temiz Windows kurulumu yaptım. Fakat ekran geliyor HDMI yazısı cikiyor fakat sonra bir anda klavyenin mousenin ve monitördeki görüntü gidiyor geri geliyor bu sefer HDMI sinyal yok yazıyor şu an ekran kartını çıkardım Display Port kullanarak tekrar deneyeceğim. Anlam veremediğim şey ilk bu görüntü gitme sorunu olduğunda en azından güvenli moda falan girebiliyordum. Hatta güvenli moda girip driveri indirmeyi denedim fakat hata verdi. Sonra tekrar denerken görüntü tekrar gitti. Ondan sonra evden çıktım 1-1.5 saat sonra eve geldim şu an ilk HDMI yazısı geliyor görüntü gidiyor geri geliyor HDMI sinyal yok diyor ve bilgisayar çalışıyor ama monitörde görüntü yok.

PilotBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel konu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri