Neler Yeni

🔥İndirim Dead Cells Medley Of Pain Bundle 91TL!!!

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih

Keske oyunu almis olmasaydim. Yeni DLC Steam'de 100TL burada ise oyun+tum dlcler 91 TL. Su ana kadar oynadigim en akici aksiyona sahip oyun.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Müthiş gözüken bir platform oyunu. Sorun şu ki. Ben oynamasını hiç beceremedim 😄

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,683
İsim
Kadir
castlevanie dlc fiyatına komple set iyiymiş bugün steamde de indirime girecek bence akşam. Bende de var oyun şansızlık :D

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
castlevanie dlc fiyatına komple set iyiymiş bugün steamde de indirime girecek bence akşam. Bende de oyun şansızlık :D
DLC Xbox'ta 25 lira acaba alip Steamdeki oyuna ekleyebiliyor muyuz ya? :D Steamde de saglam bir indirime girse harika olur.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,683
İsim
Kadir
DLC Xbox'ta 25 lira acaba alip Steamdeki oyuna ekleyebiliyor muyuz ya? :D Steamde de saglam bir indirime girse harika olur.
Ben onu araştırdım olmuyormuş epicte de daha ucuza geliyordu :D Ben de quenn sea ve castle eksik iyi bir indirim olursa alacağım zamanında çok ucuza komple seti 30 liraya mı ne almıştım belki daha ucuzdu şimdi dlc alamıyoruz bu fiyata (zamanında dediğim de geçen sene :D )

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben onu araştırdım olmuyormuş epicte de daha ucuza geliyordu :D Ben de quenn sea ve castle eksik iyi bir indirim olursa alacağım zamanında çok ucuza komple seti 30 liraya mı ne almıştım belki daha ucuzdu şimdi dlc alamıyoruz bu fiyata (zamanında dediğim de geçen sene :D )
Ah be, neyse artik oynamayiz yapacak bir sey yok.

Top Bottom