Neler Yeni

Yardım DeepCool AK400 DİGİTAL alınır mı değer mi?

Can...

80+ Platinum
arkadaşlar aşırı hoşuma gitti sebepsiz 140mm corsair sıvı soğutmam var 5600 ile kullanıyorum 65 dereceyi geçmiyor yükte bile olsa sesi de yok değer mi almaya fantazi için fazladan ekran göz çıkarmaz gibi ama değer mi bilemedim sıvı soğutmam zaten işini yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşimin pc ye i5 7500 alcaz stok soğutucu da yetmeyecek zaten soğutma almam gerekecek ama bilemedim onu da çözerim bedavaya değmez gibi ama gaza gelirsem alırım

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Emir
arkadaşlar aşırı hoşuma gitti sebepsiz 140mm corsair sıvı soğutmam var 5600 ile kullanıyorum 65 dereceyi geçmiyor yükte bile olsa sesi de yok değer mi almaya fantazi için fazladan ekran göz çıkarmaz gibi ama değer mi bilemedim sıvı soğutmam zaten işini yapıyor

kardeşimin pc ye i5 7500 alcaz stok soğutucu da yetmeyecek zaten soğutma almam gerekecek ama bilemedim onu da çözerim bedavaya değmez gibi ama gaza gelirsem alırım
alınabilir bence en kötü iade edersniz

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınabilir bence en kötü iade edersniz
bende düşündüm de ona vaktim yok hocam ya mesai saatlerimde açık olluyor kargolar ama eve geçene kadar :D kapanıyor

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Emir
bende düşündüm de ona vaktim yok hocam ya mesai saatlerimde açık olluyor kargolar ama eve geçene kadar :D kapanıyor
hocam pişman etmez bence deepcol kötü marka değil en kötü öyle kalır

Can...

80+ Platinum

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Altunışık
Kardeşim biraz da nefsimiz için çalışalım. Al gitsin güzel durur kasada.(kasan masanın üstündeyse ayrı güzel.)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,702
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Ben olsam onu alacağıma Etrafı daha düzenlerdim (kullandığın yer nasıl bilmiyorum ancak benim kendi görüşüm bu) sonuçta sıvı soğutman varmış

Can...

80+ Platinum
Kardeşim biraz da nefsimiz için çalışalım. Al gitsin güzel durur kasada.(kasan masanın üstündeyse ayrı güzel.)
güzel de kasamın önü şuan kapalı :D 2. monitör var

Ben olsam onu alacağıma Etrafı daha düzenlerdim (kullandığın yer nasıl bilmiyorum ancak benim kendi görüşüm bu)
alanım kısıtlı hocam ya daha vakit var o tarz düzene oyunu rahat oynayacak kadar yer var :D

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Altunışık

alanım kısıtlı hocam ya daha vakit var o tarz düzene oyunu rahat oynayacak kadar yer var :D
O zaman gerek yok. Zaten görmeyeceksen gereksiz olur. Kasayı bir şekilde gözümün önüne alabilirim diyorsan yine de alınabilir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,702
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Hocam kullandığınız alan müsaitse atabilirmisiniz ileridede kullanabileceğiniz 1-2 dekor alırsınız bari

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
Bende de deepcoolun aynı ekranlı kasası var. Ekranın soketini anakart üzerindeki Jusb pinine takıyorsun sitesinden de yazılımını indirip işlemci veya gpu nun derecelerini görebiliyorsun. Bunda da ekranı soğutucu üstüne koymuşlar. Gözüne hoş geldiyse sen bilirsin ama diğer türlü gerek yok bildiğin standart soğutucu işte.

Can...

80+ Platinum
Top Bottom