Neler Yeni

Deepcool AK500 Digital İlk İzlenimlerim🌪️

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
🌪️Deepcool AK500 Dijital şahsi olarak l ilk izlenim ve bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Vergiler, kargo dahil 1940₺ gibi bir ücrete denk geldi.

⚡ Amazon üzerinden Deepcool olan satıcıdan aldım. Direkt kendileri Amerika üzerinden gönderim sağladı aynı gün kargoya verildi. 8 günde geldi.

⚡ Talimatları dikkatle okunduğu taktirde montajı kolay, YouTube üzerinde bir iki detaylı video ile destek almak mümkün.

⚡ Kendi fanı 67/68 cfm güce sahip. Bloğu oldukça premium görünüyor.

⚡ Kutu içinden Deepcool marka termal macun, arka egsoz fanı takabilmek için yedek 2 adet fan sabitleyici tel, ekranı yerinden çıkarıp blok içinden fanı sabitlemek için L yıldız tornavida.

⚡ Bilgisayarınıza Deepcool resmi sitesinden uygulamayı indirip yeniden cihazınızı başlatıyoruz. Ekran kullanıma hazır. Basit bir şekilde sağ alt kısımdan ayarlarını yapıyoruz.

⚡CPU 10 dakika stres testi Max 53 derece oldu. Boşta 40 derece. Ryzen 5800x işlemcim. 1.08 voltaj ile saat hızı 4.850mhz ayarlarda.

⚡ Fazla vaktim olmadı hızlı bir şekilde RDR 2 hikaye modunda Max 44 derece 10 dakikalık denememde aldığım sıcaklık.

✨ Lian Li O11 Dynamic kasamın fırın boyutuna güvenip ölçülere bakmadan aldım ve tam sığmadı bunla ilgili görselimi ve alternatif seçeneğim yarım açık kalacak şekilde kullanmak olacak.

Ucuz kurtardim ama mutlaka ölçüleri kontrol edin. Son 2 fotoğraf dışarı da kaldığını ve camı yarım takılı olarak kullandığımı gösteren görseller ile noktaliyorum😄

Bu sıcaklık değerlerini beklemiyordum. Parasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.

Ekler

• SGCAM_20240210_140446644.jpg
    SGCAM_20240210_140446644.jpg
    1.2 MB · Hit: 199
  • SGCAM_20240212_102847647.jpg
    SGCAM_20240212_102847647.jpg
    1.3 MB · Hit: 196
  • SGCAM_20240212_102918502.jpg
    SGCAM_20240212_102918502.jpg
    1.4 MB · Hit: 200
  • SGCAM_20240212_102902250.jpg
    SGCAM_20240212_102902250.jpg
    1.3 MB · Hit: 197
  • SGCAM_20240212_111838560.jpg
    SGCAM_20240212_111838560.jpg
    1.8 MB · Hit: 195
Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Güzel inceleme olmuş, sanırım bu soğutucu bizim ülkede yok şuan sadece yurt dışından geliyor gibi. Performansı baya iyi, deepcool kendini baya geliştirdi.

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel inceleme olmuş, sanırım bu soğutucu bizim ülkede yok şuan sadece yurt dışından geliyor gibi. Performansı baya iyi, deepcool kendini baya geliştirdi.
Amazon tarafından getiriliyor evet. Satıcı Deepcool direkt olarak.

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Rick Baba
🌪️Deepcool AK500 Dijital şahsi olarak l ilk izlenim ve bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Vergiler, kargo dahil 1940₺ gibi bir ücrete denk geldi.

⚡ Amazon üzerinden Deepcool olan satıcıdan aldım. Direkt kendileri Amerika üzerinden gönderim sağladı aynı gün kargoya verildi. 8 günde geldi.

⚡ Talimatları dikkatle okunduğu taktirde montajı kolay, YouTube üzerinde bir iki detaylı video ile destek almak mümkün.

⚡ Kutu içinden Deepcool marka termal macun, arka egsoz fanı takabilmek için yedek 2 adet fan sabitleyici tel, ekranı yerinden çıkarıp blok içinden fanı sabitlemek için L yıldız tornavida.

⚡ Bilgisayarınıza Deepcool resmi sitesinden uygulamayı indirip yeniden cihazınızı başlatıyoruz. Ekran kullanıma hazır. Basit bir şekilde sağ alt kısımdan ayarlarını yapıyoruz.

⚡CPU 10 dakika stres testi Max 53 derece oldu. Boşta 40 derece. Ryzen 5800x işlemcim. 1.08 voltaj ile saat hızı 4.850mhz ayarlarda.

⚡ Fazla vaktim olmadı hızlı bir şekilde RDR 2 hikaye modunda Max 44 derece 10 dakikalık denememde aldığım sıcaklık.

✨ Lian Li O11 Dynamic kasamın fırın boyutuna güvenip ölçülere bakmadan aldım ve tam sığmadı bunla ilgili görselimi ve alternatif seçeneğim yarım açık kalacak şekilde kullanmak olacak.

Ucuz kurtardim ama mutlaka ölçüleri kontrol edin. Son 2 fotoğraf dışarı da kaldığını ve camı yarım takılı olarak kullandığımı gösteren görseller ile noktaliyorum😄

Bu sıcaklık değerlerini beklemiyordum. Parasının hakkını verdiğini düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kasaya sığmaması üzücü olmuş

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal

Hocam incelemeden bağımsız olarak lianlinin 180liraya kart tutacağı kiti var onlardan niye almıyorsunuz? bende sizin gibi custom gpu holder kullanıyordum fakat o11 evodan gelenler daha güzel ve estetik görünüm olarak bozmuyordu. Kullanmanızı öneririm

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Hocam incelemeden bağımsız olarak lianlinin 180liraya kart tutacağı kiti var onlardan niye almıyorsunuz? bende sizin gibi custom gpu holder kullanıyordum fakat o11 evodan gelenler daha güzel ve estetik görünüm olarak bozmuyordu. Kullanmanızı öneririm
Dediğiniz fiyatlarda ise seve seve alıp kullanmaya hazırım ☺️ rica etsem link gönderme şansınız varmı acaba? Kasam O11 Dynamic uyarsa lütfen bana gönderin size zahmet.

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
Dediğiniz fiyatlarda ise seve seve alıp kullanmaya hazırım ☺️ rica etsem link gönderme şansınız varmı acaba? Kasam O11 Dynamic uyarsa lütfen bana gönderin size zahmet.
Buyur hocam uzun olanları ekran kartının altında anakart vidalarına takıyorsunuz o vidaları çıkarıp, üstüne demiri koyup vidalıyorsunuz sonrasında ise istediğiniz ayarda vida atabiliyorsunuz

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
ege erdem demirelli
Hocam inceleme için çok sağolun. Aynısının beyazını almayı düşünüyordum bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde işlemciye temas eden yerden fonların eş ustune kadar kac cm yazabilir misiniz?

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194

Birde işlemciye temas eden yerden fonların eş ustune kadar kac cm yazabilir misiniz?
Rica ederim. Kesinlikle şahane cihaz ama dediğim gibi mutlaka ölçüleri göz önüne alın. Hesapsız hareket ederseniz benim gibi yarı açık yada komple açık şekilde kullanırsınız 😄😄

Boruların temas plakası ile olan arasındaki mesafeden mi bahsediyorsunuz?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
ege erdem demirelli
Rica ederim. Kesinlikle şahane cihaz ama dediğim gibi mutlaka ölçüleri göz önüne alın. Hesapsız hareket ederseniz benim gibi yarı açık yada komple açık şekilde kullanırsınız 😄😄

Boruların temas plakası ile olan arasındaki mesafeden mi bahsediyorsunuz?
Temas plakasından en üste fanlara kadar

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam