Neler Yeni

Çözüldü✓ Değişim olan Ekran kartımı eski fatura ile gönderdiler

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
Değişim olan Ekran kartımı eski fatura ile gönderdiler e irsaliye gönderdiler paket ile üzerinde seri numarası da yazmıyor ve eski faturam ile karşılaştırdım birebir aynı tarihleri dahil bir sıkıntı olur mu sizce

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
Yeni fatura kesilmez zaten, genelde servis kaydı veya değişim belgesi ile gönderiyorlar, servisin işleyişine bağlı olarak kağıt vermeyedebilirler her şey sistemde kayıtlıdır.

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni fatura kesilmez zaten, genelde servis kaydı veya değişim belgesi ile gönderiyorlar, servisin işleyişine bağlı olarak kağıt vermeyedebilirler her şey sistemde kayıtlıdır.
Peki Eski fatura ile garantiye yollayabilirmiyim cihazı dostum

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
Peki Eski fatura ile garantiye yollayabilirmiyim cihazı dostum
Tabii ki yollayabilirsiniz, değişimden gelen belgeleri de saklayın garantilik bir durum olursa değişim ürünü olduğunu belirtip tüm belgeler ile birlikte teslim edin, zaten firmaların genel olarak 1-2 büyük yetkili servisi oluyor onlar kendi sistemlerinde de görürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca eski fatura diye bir şey de yok, cihazın tek bir faturası olur, değişim cihazları da fatura kesim tarihinden itibaren garantisi hesaplanır, yani kartın garantisinin bitmesine 6 ay varsa, değişim ürünü 8 ay sonra arızalandığında gidip garanti talep edemiyorsunuz maalesef.

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım teşekkür ederim değişim belgesini firma aldı benden ama dediğin gibi garanti firmasında kayıtlıdır hepsi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,198
Son üye
Ahmetkeskin41
Top Bottom