Neler Yeni

Dell g16 7630 I9-13900HX 32GB 1tb SSD 8gb RTX4070 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Adil Mesut Acar
Ben uzun süredir laptop almak için araştırma sürecindeyim. Bütçeme göre ben de ilk Dell düşündüm. Ancak Dellin yazılımsal problemlerinden dolayı vazgeçtim. İşlemci kendini 25 watta ekran kartı 30 watta sınırlıyor durduk yere. En ufak bir sarsıntıda bu gerçekleşiyor maalesef. Yine de siz bilirsiniz.

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
yunus emre
Ben uzun süredir laptop almak için araştırma sürecindeyim. Bütçeme göre ben de ilk Dell düşündüm. Ancak Dellin yazılımsal problemlerinden dolayı vazgeçtim. İşlemci kendini 25 watta ekran kartı 30 watta sınırlıyor durduk yere. En ufak bir sarsıntıda bu gerçekleşiyor maalesef. Yine de siz bilirsiniz.
Hocam bu sorunu yanlizca sizmi yaşıyorsunuz yoksa yaşayan başka insanlarda varmı,varsa bizde bilinclenelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Adil Mesut Acar
Hocam bu sorunu yanlizca sizmi yaşıyorsunuz yoksa yaşayan başka insanlarda varmı,varsa bizde bilinclenelim
Ben Dell markasını kullanmıyorum. Ancak youtube da gördüğüm inceleme videolardına özellikle de cihaz tv nin 2 defa incelediği video sonucunda ve diğer videolar sonucunda Dell almaktan vazgeçtim. Orada net bir şekilde en ufak sarsıntıda bahsettiğim durumlar yaşanıyor. Bu videolar üzerine Dell çözüm olarak bir yöntem söyledi o da denendi ancak hiçbir çözüme ulaşmadı. Ayrıca eski alanlarda da bu sorun yaşanmış ve bu çözüm yöntemi hiçbir işe yaramamış. O yüzden uzak duruyorum. Tabi herkesin kendi tercihi. Ben gördüklerimi sadece yazıyorum.

Ahmtcn49

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bunun yerine bir leptop önerir misiniz?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,619
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Adil Mesut Acar
Peki bunun yerine bir leptop önerir misiniz?
Birçok inceleme videosu izledim / izlemeye de devam ediyorum. Hala netleştirmedim. Gerçi bir beklentim var ondan dolayı bekliyorum. Beklentim gerçekleşirse o zaman duruma göre 100 veya 150 bin TL lik laptop alacağım. Eğer ki olmazsa yakın zamanda 60 Binlik bir laptop alacağım.

Bütçeniz varsa Asus Rog Strix, Hp Omen ve Victus R1012NT, Lenovo bakabilirsiniz.

Eğer ki beklentim olmazsa 4070 ekran kartlı 2k ekranlı ve 240Hz ekran yenilemeli laptop olan Hp Victusu alacağım gibi duruyor.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,619
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Birçok inceleme videosu izledim / izlemeye de devam ediyorum. Hala netleştirmedim. Gerçi bir beklentim var ondan dolayı bekliyorum. Beklentim gerçekleşirse o zaman duruma göre 100 veya 150 bin TL lik laptop alacağım. Eğer ki olmazsa yakın zamanda 60 Binlik bir laptop alacağım.

Bütçeniz varsa Asus Rog Strix, Hp Omen ve Victus R1012NT, Lenovo bakabilirsiniz.

Eğer ki beklentim olmazsa 4070 ekran kartlı 2k ekranlı ve 240Hz ekran yenilemeli laptop olan Hp Victusu alacağım gibi duruyor.
Hocam victusa 4070 de bulaşmanı önermem

ConquerorXIV

80+ Gold
Top Bottom