Neler Yeni

dell s2422hg alınır mı

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Alınır. Alternatif olarak Hpx24ih düşünebilirsiniz.

PixDraw

80+ Bronze
ikisi arasında kladım ama dellin tasarımı çok hoşuma gitti
Hocam aradığınız monitörün şeklini belirleyin ona göre karar verin bence biri düz panel diğeri curved ek olarak biri VA panel diğeri IPS mesela ben curved kullanamıyorum bir süre sonra rahatsız ediyor panel konusunda da IPS tercih ederim.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

PalaDayı

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aradığınız monitörün şeklini belirleyin ona göre karar verin bence biri düz panel diğeri curved ek olarak biri VA panel diğeri IPS mesela ben curved kullanamıyorum bir süre sonra rahatsız ediyor panel konusunda da IPS tercih ederim.
ben hayatım boyunca düz panele bakmakatan bıktım sonra bir gün kuenime gittim orda ilk curved monitörü gördüm hasta oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

X24ih modeli ıps panel olduğunu için renk canlılığı daha iyi olacaktır
film ve diziyle aram olmadığı için va tercih ettim ama yine de teşekkür ederim

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
ben hayatım boyunca düz panele bakmakatan bıktım sonra bir gün kuenime gittim orda ilk curved monitörü gördüm hasta oldum

film ve diziyle aram olmadığı için va tercih ettim ama yine de teşekkür ederim
Sadece dizi film değil, forza gta5 gibi oyunlarda da daha fazla zevk verecektir.

PixDraw

80+ Bronze
O zaman başka hocam hp eleyin curved monitör seçeneği arayın ek olarak panelinizi de seçin onu belirleyin. Monitörü sürekli değişmediğimizden mantıklı bir seçim yapmanızı öneririm.

IPS-vs-VA-vs-TN-Panel-Ozellik-ve-Karsilastirmasi.jpg

Sadece dizi film değil, forza gta5 gibi oyunlarda da daha fazla zevk verecektir.
Katılıyorum benim gözden ötürü bir süre sonra rahatsız oluyorum.

PalaDayı

80+
O zaman başka hocam hp eleyin curved monitör seçeneği arayın ek olarak panelinizi de seçin onu belirleyin. Monitörü sürekli değişmediğimizden mantıklı bir seçim yapmanızı öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Katılıyorum benim gözden ötürü bir süre sonra rahatsız oluyorum.
hocam bir de benim kullandığım monitörlrin hepsi va ydı ips çok göz yoruyor

PixDraw

80+ Bronze
hocam bir de benim kullandığım monitörlrin hepsi va ydı ips çok göz yoruyor
Kullanım amacınız önemli hocam renkler önemli mi ışıklı bir ortamda mı oturuyorsunuz TN panelde aşırı yansıma yapar mesela IPS panel ben ort 6 yıldır kullanıyorum pek göz yorgunluğu olmadı TN panel beni daha fazla rahatsız ediyordu. VA için yorumum yok kullanmadım sadece ikisinin ortası diyebilirim.

PalaDayı

80+
ıklı bir ortamda mı oturuyorsunuz TN panelde aşırı yansıma yapar mesela IPS panel ben ort 6 yıldır kullanıyorum pek göz yorgunluğu olmadı TN panel beni daha f
odama en son kalu belada ışık vurdu sabah akşam karanlık bende göz yorgunkuğu var normal oyunları bile parlaklığı düşükte oynuyorum

PixDraw

80+ Bronze
odama en son kalu belada ışık vurdu sabah akşam karanlık bende göz yorgunkuğu var normal oyunları bile parlaklığı düşükte oynuyorum
Durumumuz aynı hocam :D bende düşükte oynuyorum dedigim gibi curved diyorsanız ona yönelin bide panelinizi seçtiyseniz süper olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,742
Üyeler
140,543
Son üye
Anex9999
Top Bottom