Neler Yeni

DeLUX M800 Ultra Kablosuz Oyun Faresi 1919 TL

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
DeLUX M800 ULTRA

- Pembe, siyah ve beyaz renkleri var.
- İsteyene 300 mAH olanı 1763 TL
- 300-400 TL bir indirim var. 2300 ya da 2200'e denk geliyordu.
- Yurt dışından geliyor, vergi falan ödeme aşamasında ödüyorsunuz. Sonradan ayrı vergi çıkmıyor diye biliyorum.
dasdsa.JPG

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden sıcak fırsat açtınız normal fiyatı bu değil mi zaten ayrıca kalite arıyorsanız tavsiye etmem çok dandik hissiyatı var
Dostum yazdım ya 2200-2300 dü fiyatı diye ? bayramdan önce 1 ay mouse aradım o sırada indirime girer diye takip ediyordum, hiç inmedi.
Ayrıca hissiyata dandik diyorsun da bu fiyata bu kadar iyi başka mouse yok, varsa öner biz de yararlanalım.

Palo DAYI

80+ Silver
Neden sıcak fırsat açtınız normal fiyatı bu değil mi zaten ayrıca kalite arıyorsanız tavsiye etmem çok dandik hissiyatı var

kendim 3-4aydir kullaniyorum neresi kalitesiz on numara mouse

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Bayram
kendiniz kullanıyorsunuz diye iyi olmak zorunda değil 😂😂 aynı ürünü çok öneriliyor diye bende aldım geldiği gün iade talebi oluşturdum Asusu sipariş verdim ve gelince delux iade yolladım işin komik kısmı Asus ile aynı paraya gelmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

DeLUX M800 ULTRA

- Pembe, siyah ve beyaz renkleri var.
- İsteyene 300 mAH olanı 1763 TL
- 300-400 TL bir indirim var. 2300 ya da 2200'e denk geliyordu.
- Yurt dışından geliyor, vergi falan ödeme aşamasında ödüyorsunuz. Sonradan ayrı vergi çıkmıyor diye biliyorum.Alıntıyı görüntüle
Şimdi baktım da geri ödeme ile aynı fiyata yine asu rog alınıyor 😂😂

Ekler

• IMG_4089.jpeg
    IMG_4089.jpeg
    1.3 MB · Hit: 301

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
kendiniz kullanıyorsunuz diye iyi olmak zorunda değil 😂😂 aynı ürünü çok öneriliyor diye bende aldım geldiği gün iade talebi oluşturdum Asusu sipariş verdim ve gelince delux iade yolladım işin komik kısmı Asus ile aynı paraya gelmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi baktım da geri ödeme ile aynı fiyata yine asu rog alınıyor 😂😂
Peki tam olarak sıcak fırsatlar kısmında olmamasını gerektiren sebep nedir ? Evet asus rog da güzel ama ikisinin kasası farklı, kim neyi beğenirse onu alır.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Bayram
Peki tam olarak sıcak fırsatlar kısmında olmamasını gerektiren sebep nedir ? Evet asus rog da güzel ama ikisinin kasası farklı, kim neyi beğenirse onu alır.
O mouse zaten önceden 1700 küsüre geliyordu 100-150 zam yaptılar 1900 küsür normal fiyatı

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
O mouse zaten önceden 1700 küsüre geliyordu 100-150 zam yaptılar 1900 küsür normal fiyatı
Dostum önceden ne zaman, aloo türkiye de yaşıyoruz. Her gün fiyatlara zam geliyor. Ben 1 aydır bakıyorum 2200 ya da 2300'dü. İndirime girmediği için VXE R1 PRO aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Attila Alpaslan
Bende Pro'su var, hemen hemen aynılar ve pek memnun değilim. Arada sırada sensörü bi garipleşiyor, sağa doğru götürüyorum fareyi aşağı iniyo yavaşça, yukarı çıkıyor ve deli ediyor. Ele oturmuyor zaten konforsuz, sağ tuşunda da bir gıcırdama söz konusu. Müsait bir vakitte iade etmeyi düşünüyorum.

kd52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kadir doğan
Bu fiyata asus varken delux nedir loo.5.sınıf fare.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bende Pro'su var, hemen hemen aynılar ve pek memnun değilim. Arada sırada sensörü bi garipleşiyor, sağa doğru götürüyorum fareyi aşağı iniyo yavaşça, yukarı çıkıyor ve deli ediyor. Ele oturmuyor zaten konforsuz, sağ tuşunda da bir gıcırdama söz konusu. Müsait bir vakitte iade etmeyi düşünüyorum.
Pro da MCU leş o yüzden. 2. olarak ele oturma kişiden kişiye değişir. Dostlar bilmiyorsanız ya da kişiye özel durumları yorum olarak yazmayın la.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Attila Alpaslan
Pro da MCU leş o yüzden. 2. olarak ele oturma kişiden kişiye değişir. Dostlar bilmiyorsanız ya da kişiye özel durumları yorum olarak yazmayın la.
Kendi yorumumu yazıyorum, kendi yaşadığım sorunları belirtiyorum alacak olan kişiler iyice düşünüp almaları için, ben böyle bir sorun yaşadım siz yaşamayın diye. Eliniz büyükse oturmuyor, rahat olmuyor la, bilginize.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,235
Üyeler
146,906
Son üye
paraci1888
Top Bottom