Neler Yeni

Deneme yerim olmadan 2.el işlemci alınır mı??

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
uğur
Ryzen 5 1600X buldum 650TL param güvende ile 700tl civarına geliyor daha elimdekileri satıp anakart ram alıcam ucuza işlemci bulmuşken alıyım diyorum param güvende ile veriyor bi calışıp calışmadığına dair ss atsa gelincese pinlerine baksam sorun olurmu arkadaşlar anakartı beklersem param bitebilir beklemek zorunda kalırım işlemci almayı şimdi param varken almalımıyım?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,198
İsim
uwu
Fiyat çok iyi 1200 parası tanıdığım bilgisayarcı varsa test ettir ama gerçi para alırsa normal fiyatına gelir

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat çok iyi 1200 parası tanıdığım bilgisayarcı varsa test ettir ama gerçi para alırsa normal fiyatına gelir
Test etirmeden bu riske girilirmi acaba bilemedim uyguna buldum param güvende ile veririm dedi ama denicek yerim yok.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Talat
Test etirmeden bu riske girilirmi acaba bilemedim uyguna buldum param güvende ile veririm dedi ama denicek yerim yok.
bendede var r5 1600 sogutucu da elimde mevcut eleman işlemcının saglamlıgını kanıtlıyamazmı foto atamazmı satıcı

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Pinlerine felan bak yamuk değilse üstünde çizik vb yoksa al hocam denemeye değer 600tl için

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pinlerine felan bak yamuk değilse üstünde çizik vb yoksa al hocam denemeye değer 600tl için
abimin kasada B450 anakart ryzen 5 5500 var o işlemciyi cıkartıp 1600X taksam bios güncellemesi olmadan calışırmı? Sonra kendi işlemcisini takcam direk takınca calışırmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendede var r5 1600 sogutucu da elimde mevcut eleman işlemcının saglamlıgını kanıtlıyamazmı foto atamazmı satıcı
Foto ve kasaya takıp video istiyeçeğim.

Yazdım diyorki calışıyor ama takılı değil anakarta bende pinlerin fotoğrafını istedim kutusu ve fanı ile verecekmiş olmadı abimin pc ye takarım ama takınca direk calışırmı güncelleme gerektirmez umarım.

Yazdım diyorki calışıyor ama takılı değil anakarta bende pinlerin fotoğrafını istedim kutusu ve fanı ile verecekmiş olmadı abimin pc ye takarım ama takınca direk calışırmı güncelleme gerektirmez umarım.

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,198
İsim
uwu
abimin kasada B450 anakart ryzen 5 5500 var o işlemciyi cıkartıp 1600X taksam bios güncellemesi olmadan calışırmı? Sonra kendi işlemcisini takcam direk takınca calışırmı?

Foto ve kasaya takıp video istiyeçeğim.

Takınca direk çalışır

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,198
İsim
uwu
Sipariş vereçeğim akşam gidince sizce alınır mı?? 750Tl ye geliyor param güvende ile.
Al geç almayacaksan bana at hazır anakartta indirimde bu kadar niyedüşündü

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Sipariş vereçeğim akşam gidince sizce alınır mı?? 750Tl ye geliyor param güvende ile.
al al güzel fiyat abinin pcdede çalışır muhtemlen ama eve gelince bi kontrol et sonra param güvendeyi onayla

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
uğur
al al güzel fiyat abinin pcdede çalışır muhtemlen ama eve gelince bi kontrol et sonra param güvendeyi onayla
Nasıl kontrol edeçeğim anlamadım abimin işlemciyi cıkartıp 1600X taksam pc yi açsam calışır değilmi?

Al geç almayacaksan bana at hazır anakartta indirimde bu kadar niyedüşündü
Peki ekran kartı olarak ne takabilirim şuanda r9 380 var 2-3 aya yükseltme yapacağım

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Nasıl kontrol edeçeğim anlamadım abimin işlemciyi cıkartıp 1600X taksam pc yi açsam calışır değilmi?

Peki ekran kartı olarak ne takabilirim şuanda r9 380 var 2-3 aya yükseltme yapacağım
evet çalışır pinlleri yamultmadan yapın ve fanı düzgün yerleştirin ekran kartı olarak o ekran kartına bence ya gtx 1660 alın yada rx 5500xt 8gb alın 5500xtnin güzel markalardan almaya çalışın yoksa kronik sorunlar oalbiliyor en azından oranı düşsün rx 6500xtde olabilir ama o 4gb vrami var bulursan 8gb vramlisi trde satılıyormu hatırlamıyorum ama bulursan bakabilirsin

Top Bottom