Neler Yeni

Denetim merkezinden Wi-Fi Bluetooth kapatma

bıraktım

80+ Bronze
Arkadaşlar sık sık Bluetooth Wi-Fi açıp kapatıyorum ama bu ekranda iken üstüne bastığım zaman Wi-Fi Bluetooth kapanmıyor sadece bağlantıyı kesiyor ayarlardan gidip kapatmam gerekiyor bumu nasıl cozerim şarj a etkisi olur diye üstüne basınca kapansın tekrar başınca açılsın istiyorum

Ekler

• 384B1E52-38BF-470F-9B15-6D1BE129891A.png
    384B1E52-38BF-470F-9B15-6D1BE129891A.png
    2.3 MB · Hit: 23
En İyi Cevap
Maalesef iOS 12'den beri Apple bu saçmalığı getirdi. Çözüm olarak "Kestirmeler"i kullanabilirsiniz. Daha sonra bu kestirmeleri Widget olarak ana ekrana veya herhangi bir yere koyup tek tıklamayla Wi-Fi ve Bluetooth'u komple kapatabilirsiniz.

Sırasıyla şu işlemleri yapın:

Kestirmeler'e girin, sağ üst köşedeki +'ya basın, işlem ekle diyin, arama kısmına "Bluetooth'u ayarla" yazın. Açık yazan yere basın Kapalı yapın. Sonraki diyin. Kestirmenize bir ad verin. Ben "Bluetooth Off" yazdım. Dilerseniz simge seçin. Bitti'ye basın.

Daha sonra ana ekranda en sola gelin (widget'ların olduğu yere). Düzenle'ye basın. Sağ üst köşeden + işaretine basın. Aşağıdan "Kestirmeler"i bulun. Daha sonra araç takımı ekle diyin. Widget oluşturulacaktır. O...

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Maalesef iOS 12'den beri Apple bu saçmalığı getirdi. Çözüm olarak "Kestirmeler"i kullanabilirsiniz. Daha sonra bu kestirmeleri Widget olarak ana ekrana veya herhangi bir yere koyup tek tıklamayla Wi-Fi ve Bluetooth'u komple kapatabilirsiniz.

Kestirmeler'e girin, sağ üst köşedeki +'ya basın, işlem ekle diyin, arama kısmına "Bluetooth'u ayarla" yazın. Açık yazan yere basın Kapalı yapın. Sonraki diyin. Kestirmenize bir ad verin. Ben "Bluetooth Off" yazdım. Dilerseniz simge seçin. Bitti'ye basın.

Daha sonra ana ekranda en sola gelin (widget'ların olduğu yere). Düzenle'ye basın. Sağ üst köşeden + işaretine basın. Aşağıdan "Kestirmeler"i bulun. Daha sonra araç takımı ekle diyin. Widget oluşturulacaktır. O widget'ı dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Artık o tuşa bastığınızda bluetooth komple kapanacak.

Bu işlemin birebir aynısını Wi-Fi kapatma için de yapın. Tek fark, arama kısmına "Wi-Fi'yi ayarla" yazacaksınız. Diğer tüm işlemler yukarıdaki gibi.

A71641B2-FFDD-41E7-B91B-82406D401671.jpeg

Ekler

• 221622BE-1B75-4534-B869-927D2B0865F7.jpeg
    221622BE-1B75-4534-B869-927D2B0865F7.jpeg
    453.1 KB · Hit: 18
En İyi Cevap

bıraktım

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Daha sonra ana ekranda en sola gelin (widget'ların olduğu yere). Düzenle'ye basın. Sağ üst köşeden + işaretine basın. Aşağıdan "Kestirmeler"i bulun. Daha sonra araç takımı ekle diyin. Widget oluşturulacaktır. O widget'ı dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Artık o tuşa bastığınızda bluetooth komple kapanacak.

Bu işlemin birebir aynısını Wi-Fi kapatma için de yapın. Tek fark, arama kısmına "Wi-Fi'yi ayarla" yazacaksınız. Diğer tüm işlemler yukarıdaki gibi.

Alıntıyı görüntüle
Baya iyi oldu bunu anlattığın teşekkürler

Top Bottom