Neler Yeni

Depopark ve ekran kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
Bütçe
8000

Arkadaşlar 3060 ekran kartı alacağım ve fiyatlari diğer yerlere göre çok iyi ve istediğim modeller. Ancak doğru mudur? depopark güvenilir mi ? Alsam sorun olur mu ?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,147
İsim
Musa

Arkadaşlar 3060 ekran kartı alacağım ve fiyatlari diğer yerlere göre çok iyi ve istediğim modeller. Ancak doğru mudur? depopark güvenilir mi ? Alsam sorun olur mu ?
Güvenilir. Bir sorun yaşayan görmedim hiç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Venom35

80+ Bronze
Üzgünüm gainward almak pek istemiyorum yoksa bende gördüm, teşekkürler
Peki neden hocam bir sebebi var ise söyler misiniz tek fanlı diğer modele göre daha fazla ısınan bir modele göre çift fanlı daha az ısınan bir modele para vermek daha mantıklı değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
Peki neden hocam bir sebebi var ise söyler misiniz tek fanlı diğer modele göre daha fazla ısınan bir modele göre çift fanlı daha az ısınan bir modele para vermek daha mantıklı değil mi?
Öncelikle palitin alt markası diye biliyorum ve bazen yüksek sıcaklıklara ulaşabiliyor bu kart. 2. Olarak kasam Matx ve kasamda parçalarım ısınıyor ( İzmir'de oturuyorum 40°) bu nedenle 3 fanlı ve güzel bir görünüşlü Kart istiyorum.
MSI 3060 gaming x Trio veya attığım vision. Rog strix olursa çok güzel olur diye düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse zaten aorus un 3060 elite si mesela.

Venom35

80+ Bronze
Öncelikle palitin alt markası diye biliyorum ve bazen yüksek sıcaklıklara ulaşabiliyor bu kart. 2. Olarak kasam Matx ve kasamda parçalarım ısınıyor ( İzmir'de oturuyorum 40°) bu nedenle 3 fanlı ve güzel bir görünüşlü Kart istiyorum.
MSI 3060 gaming x Trio veya attığım vision. Rog strix olursa çok güzel olur diye düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse zaten aorus un 3060 elite si mesela.
Hocam ben de İzmir'de oturuyorum o kartın bazen yüksek sıcaklıklara ulaştığını bilmiyordum bilgi için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
Hocam ben de İzmir'de oturuyorum o kartın bazen yüksek sıcaklıklara ulaştığını bilmiyordum bilgi için teşekkürler.
Fiyat olarak güzel ancak kasamin havandirmasi iyi olmadığı için 3fanli iyi bir model tercih etmeye çalışıyorum. Kolay gelsin. Site hakkında yorumun nedir

Keptın

80+ Silver
depopark güvenilir ama o karta o kadar vermek sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
Neden peki hocam daha ucuzu yok ki @Keptın

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Dinçer
Fiyatları iyi bütçe kısıtlı değilse rog almak iyi.Benimde aklımda 3060 vardı ama daha sonra 3070ti kartına kafam gitti.Bu aralar amazon germany kartları ucuza satıyor amazon.com.tr adresinde.
Com.tr den germany satıcısından kart aldığımız zaman garanti oluyor mu ? Bilgilendirme şansın var mı

Top Bottom