Neler Yeni

Öneri Depopark'tan uzak durun gönderim yapmıyorlar !

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Konuyu buraya açıyorum çünkü dün Asus Rog strix rx 6700 xt oc ekran kartı için link paylaşmıştım, 11.779 TL den sipariş de vermiştim. Bugün aradılar ürün kodu hatası yapmış arkadaşlar bundan dolayı rx 6600 xt fiyatına rx 6700 xt girmiş maalesef gönderemiyoruz dediler. Şimdi iade bekliyorum umarım iadede sıkıntı çıkarmazlar. DEPOPARK İNDİRİMİ diye görürseniz boştan yere almayın, stok hatası diye iptal ediyorlar.

Penguen

80+ Silver
O fiyata imkansızdı. Sonradan ürünü kaldırdılar. Belliydi hata olduğu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,766
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Konuyu buraya açıyorum çünkü dün Asus Rog strix rx 6700 xt oc ekran kartı için link paylaşmıştım, 11.779 TL den sipariş de vermiştim. Bugün aradılar ürün kodu hatası yapmış arkadaşlar bundan dolayı rx 6600 xt fiyatına rx 6700 xt girmiş maalesef gönderemiyoruz dediler. Şimdi iade bekliyorum umarım iadede sıkıntı çıkarmazlar. DEPOPARK İNDİRİMİ diye görürseniz boştan yere almayın, stok hatası diye iptal ediyorlar.
O fiyata imkansız zaten o ekran kartı. belliydi en baştan

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ahmetab
İnşallah paranız iade edilir. Veya 6600xt gönderilir. Umarım istediğiniz gibi olur. Emin olmadığımız veya imkansız olan indirimlerden uzak durmalıyız.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnşallah paranız iade edilir. Veya 6600xt gönderilir. Umarım istediğiniz gibi olur. Emin olmadığımız veya imkansız olan indirimlerden uzak durmalıyız.
iade ettiler hocam, teşekkür ederim güzel temennileriniz için. Foruma baktım depopark güvenilir diye yazmışlar ancak güvenilirliğini görmüş olduk. akla gelebilecek tüm sitelerden alışveriş yaptım, daha stok hatası diye iptal eden denk gelmemişti, ilk oldu.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
iade ettiler hocam, teşekkür ederim güzel temennileriniz için. Foruma baktım depopark güvenilir diye yazmışlar ancak güvenilirliğini görmüş olduk. akla gelebilecek tüm sitelerden alışveriş yaptım, daha stok hatası diye iptal eden denk gelmemişti, ilk oldu.
Bomboş yorum. Yanlış fiyat girilmiş ve doğal olarak iptal edilmiş. Bunu hepsiburada da gittigidiyor da incehesapta her yerde yaşayan insan var. Google da bunları bulman 10 saniyeni alır. Görende der sanki normal ürün almış aylarca bekletmişlerde göndermeyip mağdur etmişler. Bu tarz hatalar her sitede var.

Kyuzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Nurullah Özdemir
Bomboş yorum. Yanlış fiyat girilmiş ve doğal olarak iptal edilmiş. Bunu hepsiburada da gittigidiyor da incehesapta her yerde yaşayan insan var. Google da bunları bulman 10 saniyeni alır. Görende der sanki normal ürün almış aylarca bekletmişlerde göndermeyip mağdur etmişler. Bu tarz hatalar her sitede var.
Aynen katılıyorum. Hem arayıp bilgi vermişler hem de paranı bir gün içinde iade etmişler. Ne bekliyorsun kapına dayanıp Müslüm Gürses "Affet" mi çalsınlar.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Aynen katılıyorum. Hem arayıp bilgi vermişler hem de paranı bir gün içinde iade etmişler. Ne bekliyorsun kapına dayanıp Müslüm Gürses "Affet" mi çalsınlar.
Yok hocam öyle deme. Site güvenilir değil dolandırıcı :D Adama iade etmişler her şeyi yapmışlar ama '' Foruma baktım depopark güvenilir diye yazmışlar ancak güvenilirliğini görmüş olduk. '' diye yazmış birde :D

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Paranı vermişler işte.Saçma sapan konu açmışsın.Sanki ucuza ürün listeleyip paraya çöküyorlar gibi.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
ikinize birden cevap yazayım, okuduğunuzu anlama özrünüz var galiba. Bu siteden ucuza bir şey görürseniz almayın dedim, Amazonda aynı şeyi yaşamış olsanız müşteri memnuniyeti adına gönderiyorlar ancak böyle siteler göndermiyor. Bomboş yorum diyorsun yaşadığım olayı yazdım, yorumumun doluluğu boşluğu sana mı kaldı birader? Biri boş boş konuşmuş diğeri de tepsi tutmuş, tiplere bak.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
ikinize birden cevap yazayım, okuduğunuzu anlama özrünüz var galiba. Bu siteden ucuza bir şey görürseniz almayın dedim, Amazonda aynı şeyi yaşamış olsanız müşteri memnuniyeti adına gönderiyorlar ancak böyle siteler göndermiyor. Bomboş yorum diyorsun yaşadığım olayı yazdım, yorumumun doluluğu boşluğu sana mı kaldı birader? Biri boş boş konuşmuş diğeri de tepsi tutmuş, tiplere bak.
Zamanında indirimde 3700x almıştım ertesi gün evimdeydi? Üstüne akşam 6 da kasa almıştım ona rağmen aynı gün kargolandi. Karşılaştırdığın site dünyanın en büyük online alışveriş web sitesi olduğu için müşteri memnuniyeti olarak gonderiyo olabilirler mi sence :D ? Adamlar aynı gün arayıp özür dileyip paranı da iade etmisler insanlara siteyi kötülüyosun burada. Git şikayet vara yaz o zaman bir jest bekliyosan depoparktan.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
Zamanında indirimde 3700x almıştım ertesi gün evimdeydi? Üstüne akşam 6 da kasa almıştım ona rağmen aynı gün kargolandi. Karşılaştırdığın site dünyanın en büyük online alışveriş web sitesi olduğu için müşteri memnuniyeti olarak gonderiyo olabilirler mi sence :D ? Adamlar aynı gün arayıp özür dileyip paranı da iade etmisler insanlara siteyi kötülüyosun burada. Git şikayet vara yaz o zaman bir jest bekliyosan depoparktan.
şansına göndermişler işte, yat kalk dua et

Penguen

80+ Silver
Ben de Amazon ile sıkıntı yaşadım, göndermediler.
Amazon Almanya'dan 5 ürün aldım. Bir tanesini sonradan iptal ettim. Sipariş buga girdi, ödemeyi yeniden yapmamı istedi. Ben yapmadım, daha sonra ödeme seçeneklerini gözden geçirmeniz gerekiyor diyor siparişte basıyorum ama "bu siparişin ödemesi tamamlanmıştır" tarzı bir şey dedi. Müşteri hizmetleri hiç umursamadı. Sonra siparişi iptal ettiler. 500 liraya 16 GB Crucial RAM, 750 liraya Liquid Freezer II 280mm almıştım. O günden beri Amazon'a bakmıyorum.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,469
Üyeler
138,362
Son üye
ataa_jpg
Top Bottom