Neler Yeni

Deprem bölgesinde gıda ihtiyacı nasıl karşılanıyor

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Deprem bölgelerine seyyar mutfak ve aşçılar gönderilebilir
Deprem bölgelerine yakın ve deprem bölgesinde ki illerde lokanta vb. Yemek yapan iş yerleriyle anlaşıp yemek ihtiyaçları karşılanabilir
Ben bunları düşündüm. deprem bölgesindeki insanların gıda ihtiyaçları nasıl karşılanıyor?
Bölgeye gönderilen gıdalar nasıl pişiriliyor?
Gonderilen gidalar yetiyor mu? Benim üstte yazdığım iki madde yapılıyor mu? Bu sorularin hepsine bilen birisi var mı?
Bu konu sadece bilgi almak için açılmıştır internette bu bilgilerin hepsine bulamadım.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,273
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Çoğunun ihtiyacı karşılanamıyor gibi gözüküyor.

reznov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf Oktay
Deprem bölgelerine seyyar mutfak ve aşçılar gönderilebilir
Deprem bölgelerine yakın ve deprem bölgesinde ki illerde lokanta vb. Yemek yapan iş yerleriyle anlaşıp yemek ihtiyaçları karşılanabilir
Ben bunları düşündüm. deprem bölgesindeki insanların gıda ihtiyaçları nasıl karşılanıyor?
Gonderilen gidalar yetiyor mu? Benim üstte yazdığım iki madde yapılıyor mu? Bu sorularin hepsine bilen birisi var mı?
Bu konu sadece bilgi almak için açılmıştır internette bu bilgilerin hepsine bulamadım.
Karşılanamıyor.. Aynısını istanbul için düşünemiyorum.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karşılanamıyor.. Aynısını istanbul için düşünemiyorum.
Istanbulda olacak depremde tsunami den dolayı cok fazla sel olacak eğer o seller yıkılan binalarla aynı düzeye gelirse o insanlar için düşünelemeyecek acılarla başbaşa kalabiliriz

Bura.K

80+ Silver
Yardımlarla ve Devletin sözde verdiği Gıda destekleriyle.
Pişirildiğini görmedim. Genellikle konserve dağıtırlar. Ha, diyelim ki pişirilecek bir besin geldi, o zaman demir silindir kutular (isimlerini unuttum siz anladınız) içinde ateş yakıp üstüne demir gibi bir şey koyup orada pişirirler veya farklı yöntemlerle pişirirler. Genellikle ısınma amacıyla kullanılıyor.
Gonderilen gidalar yetiyor mu?
Yetmiyor. Zaten Gıda yetmiyordu bile Diyanet MANEVİ DESTEK adı altında 2500 kişi göndermesiyle iyice kıtlık başladı. Orada Dua edeceklermiş :D O 2500 kişi ihtiyaçlarını karşılamak için depremde zarar gören vatandaşlarımız için bağışlanan gıdaları yiyecekler.

reznov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf Oktay
Istanbulda olacak depremde tsunami den dolayı cok fazla sel olacak eğer o seller yıkılan binalarla aynı düzeye gelirse o insanlar için düşünelemeyecek acılarla başbaşa kalabiliriz
Dediğin şey çok zor dostum , yani öyle inanmak istiyorum. Umarım başımıza gelmez.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazık gerçekten yazık.
Onların manevi desteğine sokayım.

Top Bottom