Neler Yeni

Ders Ve Yazılım için Hangisini Almalıyım

AyazArm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ayaz Armutlu
iki ürünün linkinide aşağıda vereceğim çok karasız kaldım monster daha ucuz ve kağıt üzerinde daha iyi özellikleri mac ise mac yani hem daha ince hem şarzı daha çok gidiyo ama özellikleri bi tık az gibi geldi mac os ne kadar telafi eder hiç bir fikrim yok. Bu arada yazılımda python ve veribilimi için kullanılcak bilgisayar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Umutcan Özer
iki ürünün linkinide aşağıda vereceğim çok karasız kaldım monster daha ucuz ve kağıt üzerinde daha iyi özellikleri mac ise mac yani hem daha ince hem şarzı daha çok gidiyo ama özellikleri bi tık az gibi geldi mac os ne kadar telafi eder hiç bir fikrim yok. Bu arada yazılımda python ve veribilimi için kullanılcak bilgisayar.
U ibareli işlemci performanslı bir işlemci değil, işlemci ve ram önceliğiniz olmalı ve bence monsterdan uzak durun

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
oyun oynayan biri değilseniz mac alın hocam böyle rahatlık yok m2 mac mini kullanıyorum tavsiye ederim

milenix

80+ Gold
oyun oynamayacaksanız net macbook

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

tahaa1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
taha drv
U ibareli işlemci performanslı bir işlemci değil, işlemci ve ram önceliğiniz olmalı ve bence monsterdan uzak durun
hocam ram ve depolama olarak büyük kayıp bir de performans olarakta büyük bir değişim olmadiğı için monster tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,873
Üyeler
152,974
Son üye
yasinn683
Top Bottom