Neler Yeni

Dershane cayma bedeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Can Yılmaz
merhaba arkadaşlar ben 4 gün önce bir dershaneye kayıt oldum. Dershanede müdür yardımcısı konuşurken bian kilitlendim biraz sosyal anksiyetem olduğu için kafamda şartları düşünmeden olur dedim o an kafam boşlukta gibiydi ve şimdi yazın yok ders saati çok az ve birebiri çok az olduğu için pişmanlık duyuyorum. derslerim bence iyi bence bu kadar saat beni yükseltmez kanaatindeyim pişman oldum. ŞİMDİ SADEDE GELELİM DAHA HİÇ PARA YATIRMADIM SADECE KAYIT OLDUM PARA HER AY TAKSİT OLUCAKTI AMA YAZIN YOK YAZ TAKSİDİDE VERİCEM AİLEM BUNA BİRAZ BOZUK BENDE ÜZÜLDÜM BUNA BİRAZ AÇIKÇASI BURDAN CAYMA HAKKIM VARMI VARSA NEDİR ÜCRETİ VARMIDIR SONUÇTA DAHA NE DERS GÖRDÜM NE ÜCRET ÖDEDİM BİLENLER YARDIMCI OLURSA MİNNETTAR KALIRIM<3

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dershaneyle görüşün bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Can Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dershaneyle görüşün bence.
yarın ilk iş o olucak zaten başka dershane araştırdım buldum bi tanıdıkda sağolsun yardım etti. aslında bana koyacak olan şey varsa cayma parası vermek daha bir ders bile görmeden cayma parası verirsem aşırı koyar inşallah yoktur yani daha ilk taksidi bile vermedim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben gittiğim dershaneden memnun kalmayıp ikinci dönem cayma bedeli ödemeden kaydımı sildirmiştim.
Sebebim ise net artışı sağlamadan ziyade sanki hiçbir şey bilmiyormuşsun gibi anlatmalarıydı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Can Yılmaz
Ben gittiğim dershaneden memnun kalmayıp ikinci dönem cayma bedeli ödemeden kaydımı sildirmiştim.
Sebebim ise net artışı sağlamadan ziyade sanki hiçbir şey bilmiyormuşsun gibi anlatmalarıydı.
sence söyleyeceğim en mantıklı sebep ne olur

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
sence söyleyeceğim en mantıklı sebep ne olur
Biraz yalan olacak ama başka türlü bir şey aklıma gelmiyor.
Yakın zamanda borca girdik ve paraya ihtiyacımız var. Dershane ücretini karşılayamayacağım için ayrılmak istiyorum.
Yalan olmaması için yakın arkadaşından veya başka birinden küçük miktarda borç para alabilirsin. Paraya zaten hepimizin ihtiyacı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Can Yılmaz
Biraz yalan olacak ama başka türlü bir şey aklıma gelmiyor.
Yakın zamanda borca girdik ve paraya ihtiyacımız var. Dershane ücretini karşılayamayacağım için ayrılmak istiyorum.
Yalan olmaması için yakın arkadaşından veya başka birinden küçük miktarda borç para alabilirsin. Paraya zaten hepimizin ihtiyacı var.
çok teşekkür ederim yardımın için sağollll

bıraktım

80+ Bronze
devam etseydin parayı elden verecektin değil mi öyleyse telaşlancak bişey yok git iptal ettircem de ücret filan talep ederlerse evine gel git nasıl alcaklar :D

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
1 2
Sözleşmede ne yazıyordu dostum? Sözleşmeye göre hareket edilir çünkü.

Mert

80+ Silver
devam etseydin parayı elden verecektin değil mi öyleyse telaşlancak bişey yok git iptal ettircem de ücret filan talep ederlerse evine gel git nasıl alcaklar :D
Dershane sözleşmesinde senet imzalanır, her ödeme sonrası o ödeme karşılığındaki senet geri alınır.

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
Dostum dershane ile yaptığın anlaşmaya göredir ne anlastiysaniz o olur eğer cayma bedeli var ise sözleşmede ödemek durumunda kalırsın

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
tunahan
merhaba arkadaşlar ben 4 gün önce bir dershaneye kayıt oldum. Dershanede müdür yardımcısı konuşurken bian kilitlendim biraz sosyal anksiyetem olduğu için kafamda şartları düşünmeden olur dedim o an kafam boşlukta gibiydi ve şimdi yazın yok ders saati çok az ve birebiri çok az olduğu için pişmanlık duyuyorum. derslerim bence iyi bence bu kadar saat beni yükseltmez kanaatindeyim pişman oldum. ŞİMDİ SADEDE GELELİM DAHA HİÇ PARA YATIRMADIM SADECE KAYIT OLDUM PARA HER AY TAKSİT OLUCAKTI AMA YAZIN YOK YAZ TAKSİDİDE VERİCEM AİLEM BUNA BİRAZ BOZUK BENDE ÜZÜLDÜM BUNA BİRAZ AÇIKÇASI BURDAN CAYMA HAKKIM VARMI VARSA NEDİR ÜCRETİ VARMIDIR SONUÇTA DAHA NE DERS GÖRDÜM NE ÜCRET ÖDEDİM BİLENLER YARDIMCI OLURSA MİNNETTAR KALIRIM<3
1 ay gelmediyse girdiğin derslerin parasını ödeyip çıkabiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay gelmediyse girdiğin derslerin parasını ödeyip çıkabiliyorsun
Geçmemişse

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,333
İsim
Ahmet Sevinç
lan eskiden dershaneye girdirtmek için çikolata alırlardı bende çok güzel zannedip gitmek isterdim en sonunda gidince acı geçeği anlardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,657
Üyeler
158,161
Son üye
faruksagban
Top Bottom