Neler Yeni

Dershaneye gitmeme gerek var mı?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
arkadaşlar selam 11. sınıfım ve dershaneye gidiyorum ama artık canıma tak etmeye başladı çünkü gidiyorum ders anlatamayan hocalar denk geliyor hiçbir şey anlamıyorum evde mecburen yt ile pekiştirmek zorunda kalıyorum [ fizik , kimya , matematik ( aslında matematik istediğim için yt izliyorum ve onun için hocada getirtiyorum zaten yani dershane mat gereksiz benim için , kimya ve fizikte ise cidden zorunda kalıyorum anlamıyorum , biyoloji ise ezber zaten ) ] yani göreceğiniz üzere dershane benim için birer zaman kaybı bunun dışında oranın ortamıda kötü yani kimisi ders dinlemek istemiyor konuşuyor falan dersi bozuyor kötü yani ardından bazı kişiler konularda önde o yüzdende bazen atlaya atlaya hızlı hızlı gidiyoruz e bende hiç görmediğim için konuyu sap gibi kalıyorum ve yt mecbur oluyor şimdi soruyorum madem yt izleyip anlıyorum dershaneye ne gerek var ? bunun dışında saatleride bana uymuyor ve sevmiyorum yani gitmezsem daha mutlu oluyorum . Bunun dışında çalışkan biriyim yani gider oturur derse çalışıp sorumu çözerim bence bu yüzdende gerek yok düşünceleriniz nelerdir?
bu arada 12. sınıftada gitmeyi düşünmüyorum ama o zamanda dershanelerde parayla denemeye girme varmış ondan yapmayı düşünüyorum denem konusunda

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom