Neler Yeni

Derslerim çok kötü ne yapmalıyım

-Cenker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,323
İsim
Cenker Çaylan
9. Sınıfa yeni geçtim derselrim kötü diyebilirim aslında biraz öneri beklemekten çok içim dökmek istiyorum ilerde bilgisayar muhendisliği okumak istiyorum ama sayısal bölüm seçmem gerek sayısay seçtiğimde boşda kalmaktan korkuyorum derslerim zaten kötü yani sınav olmadık ama ben bişey anlamıyorum çok tedirginim ne yapmalıyım bilmiyorum
Kardeşim şöyle diyim sana ortaokulda iken çok çalışkandım bizim zamanımızda sbs denen sınav vardı lise dersleri şimdikine göre daha zordu bu aynı babaların zamanındaki eğitim gibi oldu ama neyse :D Konumuza dönelim 11-12 de çoğu konu azaltıldı eskiye göre.Senin yapman gereken sayısal bölüm istediğin için 9'da Matematik-Fiziğini sağlam tut kimyada çok bir şey yok diye hatırlıyorum biyoloji zaten ezber onu 11'İn yazında tamamlayabilirsin.Matematik ama gerçekten temel üstüne 11-12 de özellikle çok konu giriyor.Bu dediklerim 10-11 için de geçerli kesinlikle matematik fiziğini sağlam tut.10'da mol denen illet bir konu var ilk başta anlamakta zorluk çekebilirsin ama ağlaya ağlaya yapacaksın en sonunda pes etmezsen tabii.11'de ise orbital falan ezber konusu.11 Kimya da ezber denilebilir.12 de işin matematik fizik kimya anlamında hepsini bilmen gerekecek.Sana önerim zaten lise dönemin en güzel yıllarından üniversite kadar olmasa da gençlik yılların.Dediğim gibi 9-10-11 de fizik-kimya-matematik geometrin de çok iyi olması lazım bu arada.11 in yazında ise biyoloji türkçeyi halledersin zaten.Temelin sağlam olsun yeter.Sonunu düşün her zaman 4 yılın sonunda hayatının yolunu çizceksin..

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
9. Sınıfa yeni geçtim derselrim kötü diyebilirim aslında biraz öneri beklemekten çok içim dökmek istiyorum ilerde bilgisayar muhendisliği okumak istiyorum ama sayısal bölüm seçmem gerek sayısay seçtiğimde boşda kalmaktan korkuyorum derslerim zaten kötü yani sınav olmadık ama ben bişey anlamıyorum çok tedirginim ne yapmalıyım bilmiyorum
Hocam liseye geçince online olsa da dersler düşüyor yüzyüze olsa da tonguç izle en iyi anlatan o üstüne internetten falan soru çöz

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Ben onuncu sınıfım, LGS'ye fazla çalışmama rağmen hiç beklemediğim kadar kötü bir sonuç alarak 420 puan aldım. O yüzden bunun bedelini bir daha ödeyemeyeceğim için 9'da hard girdim ve baya çalıştım ama bu seferde hastalıktan başım kurtulmadı (11 gün devamsızlık) ama yine de 86 puanla takdir aldım ve sınıfımı da güzelce geçtim. Geçen sene sabah 6'da kalkıp kütüphaneye gidiyordum, ondan sonra 13'e kadar çalışı okula gidiyordum ve 8'de evde oluyordum. Online eğitim işlerimi baya bozdu ama düzelteceğim inşallah. Neyse işin kısası ben böyle çalıştım sen de çalış, herkes insan Allah herkese zeka veriyor. İsteyince yapılamayacak bir şey yok. Kısaca artık erteleme, YAP!

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Osman Uçar
9.Sınıf matematiği kolay ve eğlenceli. matematiği dert etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Abi çalışamıyorum anlamıyorum yok 11 sınıfa geçtim ortalamam 92 oyunumu da oynuyorum dersimde çalışıyorum
Knk nasıl yapıyorsun taktik versene bende 11. sınıfım ders ve oyunu biarada nasaıl düzrnli götürüyorsun

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Sayısal dersler çiçek gibidir bir kere su verip başka şeye yönelemezsin. Sürekli sulaman gerekir. Tabiri caizse tekrar etmen gerekir. Ve hiç korkma sayısal derslerden çalışırsan düzenli olarak çözemeyeceğin soru olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,855
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63
Top Bottom