Neler Yeni

[YAKALAMA KARARİ]DiamondTema Muhafazakarlar tarafından linç yiyor.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hiç konusu açılmamış forumda sanırsam.

Biliyorsunuzdur büyük ihtimal yer6 programına çıktı ve durmadan ideoloji değişen asrın tokla yüz yüze şeriatı tartıştılar.
Asrın tok Bilgisizliği yüzünden pek savunamadı şeriat dersi aldı diyebilirim.
Ben hepsini izleyemedim 1 saat anca izlemişimdir vakit bulamadım izlemeye.

Şuan da Twitter da Muhafazakarlar tarafından linç yiyor.
1718663393071.png

Attıkları paylaşımda doğrudan bir hakaret görmedim Kaynak olarak hadisleri ortaya koyuyor zaten.
Videoyu izlediyseniz fikirlerinizi merak ettim.

Büyük birlik partisi başkanı konu hakkında konuşmuş( Paylaşan twitter sayfası troll )

Son düzenleme:

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
baran gök
diamond sonuna kadar haklı bence başkalarınca farklı olabilir ama doğrudan bi küfür yok doğru kabul edilen şeyleri anlatmış bi tek bizde var bu yaş muhabbeti farklılığı çok detaya girmiyorum muhafazakarların tavırlarıda çok yanlış böyle yapmaları dine daha çok zarar veriyo (bence)

The Semih

80+ Gold

Biliyorsunuzdur büyük ihtimal yer6 programına çıktı ve durmadan ideoloji değişen asrın tokla yüz yüze şeriatı tartıştılar.

Alıntıyı görüntüle

Attıkları paylaşımda doğrudan bir hakaret görmedim Kaynak olarak hadisleri ortaya koyuyor zaten.
Buhari hadiste yazan evlenme olayını söylediği için soruşturma açtılar çok garip gerçekten.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diamond sonuna kadar haklı bence başkalarınca farklı olabilir ama doğrudan bi küfür yok doğru kabul edilen şeyleri anlatmış bi tek bizde var bu yaş muhabbeti farklılığı çok detaya girmiyorum muhafazakarların tavırlarıda çok yanlış böyle yapmaları dine daha çok zarar veriyo (bence)
Buhari hadiste yazan evlenme olayını söylediği için soruşturma açtılar çok garip gerçekten.
bu tepkilerden sonra neden avrupa birliğine alınmadığımızı anladım...
Muhafazakar taraf iddiaları cürütmeye değil,Kişiyi bitirmeye oynuyor.
Adalet arap bedevilerin elinde.

melidoas6

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle

Büyük birlik partisi başkanı konu hakkında konuşmuş( Paylaşan twitter sayfası troll )
Eylem tok ve oğlu için bile bu kadar tepki gösterilmedi garip. Arnavutluktan diomand ın iadesini isterler şimdi

Kara*

80+ Silver
adamı direkt katletmeye kadar getirdiler işi şaka gibi. kendi dinini sakince güzelce yaşayanlara bir kez daha saygı duydum. bunların müslümanlıkla zerre alakası yoktur. kulaktan dolma bilgiler öğrenip 40-50 yaş üstü olmuş bir baltaya sap olamayan npc türleri. bugün aynı şekilde en ufak yanlış anlaşılma yapın bu cahiller tarafından boynunuza muhtemelen soğuk bıçağı yeyip gereken ceza verilmiştir adı altında b*k yoluna gitmenize neden olur.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
İşte fark da bu . Bi lafı dost söylese hiç zorlarına gitmez ama düşman söyleyince vurun kellesini .... o yüzden kendi söylediklerini siz söyleseniz bile linç yiyip hapse atılma öldürülme gibi olaylar başınıza gelebilir .

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Benim anlamadığım şey İslam dinine inanıp da araştırmayanların Diamond Tema'yı zorlaması.
Siyer-i Nebi okumayacak kadar rezil-i rüsva insanlar adamı tehdit ediyor bunlar yüzünden dinimiz dünyada değersizleşiyor malesef.

Top Bottom