Neler Yeni

Dijital oyun tasarımı ve Oyun oynamak için Toplama Pc tavsiyesi

Faruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Kaynar
Bütçe
15000
Merhaba, Dijital oyun tasarımı okuyorum bölümde Blender, Maya, Ps, Unreal Engine, Unity Gibi yerlerde oyun tasarlamak için Pc toplamalıyım bu programları açacak ve yeni çıkan oyunları oynamak için bana toplama masa üstü Pc önerebilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Anakart yükseltmesi yapıp alınabilir

Faruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Kaynar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart yükseltmesi yapıp alınabilir
Anakart ne alına bilir ve Nvdia ile Amd ekran kartları arasından hangisini seçmeliyim 7 yıldır amd radeon r7 240 kullanıyorum zamanında güzeldi ama şimdi işime pek yaramıyor ufak tefek işler ve oyunlar için idare ediyor. bu iki ekran kartı arasından iyisi hangisi sence ve neden iyi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Anakart ne alına bilir ve Nvdia ile Amd ekran kartları arasından hangisini seçmeliyim 7 yıldır amd radeon r7 240 kullanıyorum zamanında güzeldi ama şimdi işime pek yaramıyor ufak tefek işler ve oyunlar için idare ediyor. bu iki ekran kartı arasından iyisi hangisi sence ve neden iyi ?
İkisininde iyi modelleri var ama nvidia da daha az sorun yaşanıyor ve 3060ti 6600xt den daha güçlü olduğu için

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Atılan sistemde anakartı B550 GTQ modeline yükselt ve sisteme sıvı soğutma ekle (fiyatları çok ucuz piyasaya göre) bu iki yükseltme ile gayet iyi olur bu sistem.

Faruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Kaynar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atılan sistemde anakartı B550 GTQ modeline yükselt ve sisteme sıvı soğutma ekle (fiyatları çok ucuz piyasaya göre) bu iki yükseltme ile gayet iyi olur bu sistem.
Peki 650w güç kaynağı yeterli olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Faruk Kaynar
Başka seçenek sunacak arkadaş var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,228