Neler Yeni

Discord Müzik Botlarından neden boğuk bir ses geliyor ?

yusufns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Enes
eskiden discord müzik botlarını kullanırken hiç sorun yaşamazdım. ses kalitesi ve bozulma olmazdı ama şu aralar denediğim her müzik botunda sesi ya boğuyor yada sesi tamamen kapatıyor. çok fazla bot denedim ama düzgün bir bot bulamadım.
arkadaşlarıma da sordum hepside aynı sorunu yaşıyormuş . yani sanırım sorun benden kaynaklı değil.

bana bildiğiniz sorunsuz çalışan bir discord müzik botu varsa önerebilirseniz veya bu sorunu nasıl çözebileceğimi anlatırsanız sevinirim.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
eskiden discord müzik botlarını kullanırken hiç sorun yaşamazdım. ses kalitesi ve bozulma olmazdı ama şu aralar denediğim her müzik botunda sesi ya boğuyor yada sesi tamamen kapatıyor. çok fazla bot denedim ama düzgün bir bot bulamadım.
arkadaşlarıma da sordum hepside aynı sorunu yaşıyormuş . yani sanırım sorun benden kaynaklı değil.

bana bildiğiniz sorunsuz çalışan bir discord müzik botu varsa önerebilirseniz veya bu sorunu nasıl çözebileceğimi anlatırsanız sevinirim.
LunaBot du galiba çok güzel ve kullanışlı bir müzik botudur. Çok uzun zamandır kullanırım bir sıkıntı yaşamadım , deneyebilirsin

yusufns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LunaBot du galiba çok güzel ve kullanışlı bir müzik botudur. Çok uzun zamandır kullanırım bir sıkıntı yaşamadım , deneyebilirsin
malesef ondada aynı sorunu yaşadım. ses kanalına bir arkadaşımı çektim aynı sorunu oda yaşandı. müzik sesi boğuk geliyor.
yinede bana bu botu önerdiğin için teşekkür ederim.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
malesef ondada aynı sorunu yaşadım. ses kanalına bir arkadaşımı çektim aynı sorunu oda yaşandı. müzik sesi boğuk geliyor.
boğukluk derken senden kaynaklı olabilir mi acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

dc yi kalıntılarını bırakmadan silip tekrar yükle veya hoparlörün driverini sil tekrar kur işe yarayabilir bi dene

yusufns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Enes
boğukluk derken senden kaynaklı olabilir mi acaba ?

dc yi kalıntılarını bırakmadan silip tekrar yükle veya hoparlörün driverini sil tekrar kur işe yarayabilir bi dene
keşke öyle olsa ama benden kaynaklı değil. istersen sende herhangi bir müzik botunu deneyebilirsin. ne demek istediğimi anlarsın.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Murat demir
dc odasındaki serverı değişince düzeliyo genelde bi deneyin isterseniz

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
keşke öyle olsa ama benden kaynaklı değil. istersen sende herhangi bir müzik botunu deneyebilirsin. ne demek istediğimi anlarsın.
kanka ben luna kullanıyorum çok temiz ve net bir ses veriyor , memnunum

Arkadaşın dediği gibi bir de yeniden bir server yarat öyle dene

İnat ettim senin sorunu çözeceğim hahahha

yusufns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Enes
dc odasındaki serverı değişince düzeliyo genelde bi deneyin isterseniz

İnat ettim senin sorunu çözeceğim hahahha
her bölgeyi denedim işe yaramadı yinede teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. bu arada ben telefondan discord kullanıyorum arkadaşlarımda telefondan kullanıyordu o yüzden discordun telefon sürümüyle alakalı bir sorun da olabilir belki. çünkü bilgisayardan giren bir arkadaşım seste sorun olmadığını söyledi.
eğer mobil sürümünde bir sıkıntı varsa gelecek sürümlerde düzeltirler umarım.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Murat demir
mobilse zaten müzik botları sorunlu oluyo bi çözümü yok maalesef onun

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
her bölgeyi denedim işe yaramadı yinede teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. bu arada ben telefondan discord kullanıyorum arkadaşlarımda telefondan kullanıyordu o yüzden discordun telefon sürümüyle alakalı bir sorun da olabilir belki. çünkü bilgisayardan giren bir arkadaşım seste sorun olmadığını söyledi.
eğer mobil sürümünde bir sıkıntı varsa gelecek sürümlerde düzeltirler umarım.
Kanka ben pc den öyle oluyor sandım neden başta telefondan kullanıyorum demedin :)
Sorun çok büyük olasılıkla telefon sürümünden dolayı oluyor dediğiniz gibi gelecek güncellemeler ile çözerler

Top Bottom