Neler Yeni

Discord Nitro 27 TL'den 105 TL'ye çıktı?

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
Şu aya kadar 27 TL'ye discord nitro satın alıyordum. Bu bir süre 27 TL olarak kaldı zamlardan ben etkilenmedim. Hatırlarsınız discord nitro ilk zam yediğinde halihazırda nitro kullananlara bu zam geçerli olmayacak dediler ve bundan sonsuza kadar etkilenmeyeceksiniz diye açıklama yaptılar. Şimdi ise bu sözlerinden dönüp 105 TL istiyorlar. Bu konuda ilk mail geldiğinde discord supporta başvurdum ama ekteki şekilde asıl soruma cevap vermeden bir şeyler gevelediler. Bu konuyu açma sebebim ise hakkım yeniyor mu onu öğrenmek istiyorum. Bu "zamdan sonsuza kadar etkilenmeyeceksiniz" sözünü söyledikleri ss'i bulamadım ama eminim bunu söylediklerine.

1711119074305.png
1711119684211.png
1711119604272.png

TahinPekmez

80+ Silver
haklarını saklı tutuyorlar, istediğini yaparlar yapacak birsey yok

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
haklarını saklı tutuyorlar, istediğini yaparlar yapacak birsey yok
Bu yazdıklarının ss'ini bulsam falan bir şey fark eder mi? Yoksa durumu kabullenip nitro aboneliğimi sonlandırayım mı?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
Selim
Bende de aynısı olmuş iptal ederim eğer 105 isterse.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Ben yıllık yapmıştım ekimde 1000tl mi ne olacakmıs 200tlden :kekw:

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Hala bir şeyleri ellerinde tutmaya çalışıyorlar en azından. Nitro'nun bana kalırsa dosya ve yayın haricinde pek bir olayı yok ancak 105TL de normal bir fiyat. Yerel fiyatlandırma olmasaydı 320TL'den kullanacaktık.
Prime 8TL'den 40TL'ye çıktığında da böyle serzenişler olmuştu zamanla alışılır.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala bir şeyleri ellerinde tutmaya çalışıyorlar en azından. Nitro'nun bana kalırsa dosya ve yayın haricinde pek bir olayı yok ancak 105TL de normal bir fiyat. Yerel fiyatlandırma olmasaydı 320TL'den kullanacaktık.
Prime 8TL'den 40TL'ye çıktığında da böyle serzenişler olmuştu zamanla alışılır.
Duyduğuma göre yabancılar kendilerini Türkiye'den gibi gösterip hesap satın alıyorlarmış falan bunun ticareti dönüyormuş. Buna önlem için bunu yapmak zorunda kalmışlar. Klasik şirket toto kurtarma bahanesi gibi ama bir şey de diyemiyorsun buna.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Duyduğuma göre yabancılar kendilerini Türkiye'den gibi gösterip hesap satın alıyorlarmış falan bunun ticareti dönüyormuş. Buna önlem için bunu yapmak zorunda kalmışlar. Klasik şirket toto kurtarma bahanesi gibi ama bir şey de diyemiyorsun buna.
Bu gevurlardar bizim başımızı yakıp duruyor :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Asaf Öztürk
Şu aya kadar 27 TL'ye discord nitro satın alıyordum. Bu bir süre 27 TL olarak kaldı zamlardan ben etkilenmedim. Hatırlarsınız discord nitro ilk zam yediğinde halihazırda nitro kullananlara bu zam geçerli olmayacak dediler ve bundan sonsuza kadar etkilenmeyeceksiniz diye açıklama yaptılar. Şimdi ise bu sözlerinden dönüp 105 TL istiyorlar. Bu konuda ilk mail geldiğinde discord supporta başvurdum ama ekteki şekilde asıl soruma cevap vermeden bir şeyler gevelediler. Bu konuyu açma sebebim ise hakkım yeniyor mu onu öğrenmek istiyorum. Bu "zamdan sonsuza kadar etkilenmeyeceksiniz" sözünü söyledikleri ss'i bulamadım ama eminim bunu söylediklerine.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ben GooglePlay dan ödediğimden dolayı zam gelmedi hala 27 tl ye ödüyom

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Tek sebebi.

Ekler

• images (13).jpeg
    images (13).jpeg
    20.4 KB · Hit: 88

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
E doğru zaten, toto kurtarma bahanesi değil ki. Aynısını Riot oyunlarında neredeyse yarı fiyatına VP/RP almak için yapanlar vardı. Onların tespitinde de artık hesaplar asıl bölgelerine yönlendiriliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,616
Üyeler
154,088
Son üye
FrounziEren
Top Bottom